Audioquest Golden Gate 1 x 3,5 mm - 1 x 3,5 mm JACK

Vynikající audio kabel s konektory 1 x 3.5 mm stereo jack samec - 1 x 3.5 mm stereo jack samec.

Varianta
Možnosti doručení
Můžete mít následující den Můžete mít následující den Můžete mít následující den Můžete mít následující den Můžete mít následující den Na objednávku Zvolte variantu
Značka: AudioQuest
1 990 Kč 2 090 Kč 2 290 Kč 2 490 Kč 2 790 Kč 3 790 Kč od 1 990 Kč
Kategorie: Jack 3,5 mm
Záruka: 24 měsíců

   Kabel Golden Gate obsahuje pevné vodiče z mědi s dokonalým povrchem (PSC), která eliminuje "drsnost" zvuku a zlepšuje jeho jasnost.

   Golden Gate má pěnovou polyetylenovou izolaci. Jakýkoliv pevný materiál blízko vodiče se ve skutečnosti stává součástí nedokonalého obvodu. Izolace kabelů a desky plošných spojů absorbují energii a způsobují ztráty. Část této energie je uložena a následně uvolněna ve formě zkreslení. Golden Gate využívá k izolaci vodičů penovou polyethylenovou izolaci plněnou vzduchem, protože vzduch neabsorbuje téměř žádnou energii a polyethylen je nízkoztrátový a příznivý co se zkreslení týče. Výsledkem je znatelně méně zkreslený zvuk, než při použití běžných materiálů.

    Kovová vrstva pro stínění a rozptýlení vnějších vlivů, neboli NDS systém, dokonale odstíní rušení přenášené na uzemnění přístrojů a tak zabrání ovlivnění zvuku.

   Dvojitě-vyvážená asymetrická geometrie, která byla speciálně navržena pro single zakončení, poskytuje relativně nižší impedanci pro bohatší a dynamičtější poslech. Zatímco mnoho single zakončených kabelů používá jedinou cestu pro uzemnění i stínění, dvojitě-vyvážený návrh tyto dvě cesty odděluje a dosahuje tak mnohem lepších vlastností.

   Kabely jsou zakončeny za studena svařovanými, pozlacenými RCA konektory. Toto řešení z rovnice spojení vyřazuje pájku, která bývá často zdrojem zkreslení. Protože jsou těla konektorů lisovaná, ne obráběná, lze pro výrobu vybrat kov s malými sklony ke zkreslení signálu, namísto běžně používaného snadno opracovatelného materiálu.

 

Oficiální stránky výrobce: AudioQuest Golden Gate

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Zakladatel a hlavní konstruktér AudioQuestu William E. Low, považuje AudioQuest za společnost, která vyvíjí produkty pro zlepšení domácího zážitku z audia a video zábavy. Ať už jde o kabel k reproduktorům, k audio - video komponentům, HDMI nebo k přenosným digitálním audio zařízením. Tato pestrá nabídka AudioQuest poskytuje již dlouhá léta hodnotu a výkon nadšeném spotřebitelům.