Marantz PM7000N

All in One zesilovač Marantz s vestavěným systémem HEOS pro snadné streamování z hudebních služeb. Zesilovač je již vybaven MM phono vstupem, nic tedy nebrání využívat zesilovač krom digitálního audia i přehrávání analogových záznamů z LP desek. 

Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Zvolte variantu
Značka: Marantz
22 990 Kč
Kategorie: All-in-one zesilovače
Záruka: 24 měsíců
Typ zesilovače: All In One
Výkon zesilovače: 2x 60 W (8Ω) , 2x 80 W (4Ω)
D/A převodník: AK4490
Podporované formáty: PCM 24-192 / DSD 5,6 MHz
Analogové vstupy zesilovače: 1x MM Phono, 3x RCA
Digitální vstupy zesilovače: 2x optika / 1x koax / 1x USB A / Bluetooth
Výstupy zesilovače: 1x subwoofer, 1x sluchátkový
Rozměry: 440 x 379 x 125 mm
Hmotnost: 10,3 kg
XL pm7000n n sg fr New1
Tip můžete vidět na showroomu

Seznamte se s modelem PM7000N, prvním integrovaným Hi-Fi zesilovačem Marantz s proudovou zpětnou vazbou a vestavěnou technologií HEOS. Model PM7000N, který je ideální volbou pro audiofily, je osazen špičkovými audio součástkami, vlastními obvodovými deskami HDAM Marantz, toroidním transformátorem a vysoce rychlým napájecím zdrojem s okamžitou dodávkou proudu. Streamujte svou oblíbenou hudbu a užívejte si digitálních audio souborů ve vysokém rozlišení až do 192 kHz/24 bitů nebo ve formátu DSD5.6. Přepnutím na vysoce kvalitní vstup pro gramofonovou přenosku Phono MM můžete poslouchat své oblíbené vinylové desky v nebývalé kvalitě. Digitální vstupy podporují formát PCM audio a kromě souborů MP3 dekódují bezeztrátové digitální soubory, například ALAC, FLAC a WAV až do rozlišení 24 bitů/192 kHz pro poslech ve vysokém rozlišení. Vestavěné rozhraní USB-A a systém HEOS dále podporují přehrávání formátu DSD 2,8 MHz a 5,6 MHz. Streamujte bezdrátově svou oblíbenou hudbu prostřednictvím technologií AirPlay2 a Bluetooth a ovládejte zesilovač pomocí aplikace HEOS nebo předních hlasových asistentů Apple Siri, Google Assistant a Amazon Alexa tam, kde jsou podporovány.

Oficiální stránky výrobce: Marantz PM7000n

Recenze magazínu Hi-Fi Voice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Již od roku 1953 zůstává Marantz věrný závazku nabízet čistou hudbu. Závazku, který si předsevzal Saul B.Marantz, když ve svém přízemním bytě v Kew Gardens , NY, USA přemýšlel, jak reprodukovat hudbu tak, jak byla zamýšlena. Stejné důvody nás pohání dodnes. Klasický kytarista s hudebním sluchem nebyl spokojený s projevem zesilovačů tehdejší doby a tak se rozhodl postavit si vlastní. Tenkrát to ještě nevěděl, ale byl vlastně sám sobě prvním zákazníkem. Jeho nadšení pro kvalitní reprodukci a zvědavost jsou součástí Marantz dodnes. Jsou motorem všeho konání, které směřuje k naplnění jeho vize. Nesmírná pozornost k detailu nám umožňuje nabízet zvuk nesrovnatelný s ničím jiným. Zvuk předávájící dokonalost a emoce. Všechny ty jemné detaily jsou tím, co se nás při poslechu dotýká, to, na čem záleží.

Zpět do obchodu