Nordost Valhalla 2 Analogové Signálové Kabel

Signálový kabel značky Nordost z řady Valhalla 2 ze série Reference Series.

Možnost prodloužení kabelů za příplatek.

(při zájmu o prodloužení nás kontaktujte telefonicky nebo na email)

 

 
Varianta
Možnosti doručení
Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Zvolte variantu
Značka: Nordost
273 690 Kč 273 690 Kč 213 990 Kč 213 990 Kč 239 990 Kč 239 990 Kč od 213 990 Kč
Kategorie: Analogové a signálové kabely
Záruka: 2 roky

Propojovací kabel Valhalla 2 se skládá z 10 vodičů z pevné mědi o optimalizovaném průměru 99,999999 % bez obsahu kyslíku, z nichž každý je potažen 85 mikrony stříbra. Jeho povrch je vysoce leštěný a ošetřený před nanesením přesné omotávky Dual Mono-Filament. Na každý vodič je poté vytlačena přesná trubička FEP. Deset trubiček FEP je poté spojeno patentovanou technikou, čímž vznikne trubičkový propojovací kabel, uzavřený ve dvou vrstvách stříbrného stínění. Propojovací kabel V2 je nabízen s konektory RCA nebo XLR HOLO:PLUG®.

V2 je extrémně rychlý, dosahuje více než 87 % rychlosti světla. Přenáší širokopásmové signály s neuvěřitelnou rychlostí a minimálním fázovým posunem. Kabel V2 je nejmodernějším kabelem, který překonává pouze mocný kabel Odin. Poskytuje neuvěřitelnou přechodovou odezvu a dynamické rozlišení, takže se neztratí žádný hudební detail. Každý propojovací kabel Valhalla 2 je ručně vyroben s konektory HOLO:PLUG® RCA phono nebo HOLO:PLUG® XLR.

Oficiální stránky výrobce: Nordost Valhalla 2 Signálový kabel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu