AQ 646-SG

Set reproduktorových HiFi kabelů vyrobený ze značkové metráže Audioquest.

Varianta
Možnosti doručení
Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Zvolte variantu
Značka: AudioQuest
1 890 Kč 2 349 Kč 2 849 Kč 3 349 Kč od 1 890 Kč
Kategorie: Audio
Záruka: 24 měsíců
Typ kabelů: Reproduktorový
Délka kabelů: 2m, 3m, 4m, 5m.
Průměr kabelu: 2 × 4,16 mm2
Materiál + koncovka kabelu: Vysoce čistá měd (LGC), zlacenými banánky.
aq 646 sg reproduktorova sada kabelu jednoduche zapojeni
Tip můžete vidět na showroomu

AudioQuest je jedním z předních světových výrobců, který získal mnoho ocenění za své výrobky a je vynikající zárukou zvukových kvalit. Originální konstrukci tvoří dvě samostatně izolované žíly zakončené pro jednoduché zapojení, které jsou vzájemně spletené a opláštěné do jednoho vodiče. Průměr kabelu je při jednoduchém zapojení 2 × 4,16 mm2 (11 AWG). Vodiče jsou vyrobeny z výběrové vysoce čisté mědi s dlouhými zrny (LGC). To znamená méně přechodů v rámci struktury materiálu a čistší zvuk s větší dynamikou a více detaily. Kabely jsou zakončeny zlacenými banánky, aby nedocházelo k oxidaci a přenos signálu byl i po delší době kvalitní. Další výhodou je jednoduchost a rychlost propojení reproduktorů a zesilovače.

Oficiální stránky výrobce: Audioquest SLiP-DB 16/4

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Zakladatel a hlavní konstruktér AudioQuestu William E. Low, považuje AudioQuest za společnost, která vyvíjí produkty pro zlepšení domácího zážitku z audia a video zábavy. Ať už jde o kabel k reproduktorům, k audio - video komponentům, HDMI nebo k přenosným digitálním audio zařízením. Tato pestrá nabídka AudioQuest poskytuje již dlouhá léta hodnotu a výkon nadšeném spotřebitelům.

Zpět do obchodu