Blustream zónový zesilovač NPA100DA
Blustream NPA100DA je síťový audio zónový zesilovač, který integruje zvuk do komerčních a residenčních AV instalací. Zasilovač má výkon 2x 50 W (1 x 100 W mono) nebo 70V / 100V, výstup LFE subwoofer, Dante audio a symetrickými / nesymetrickými audio výstupy. Výrobce: Blustream, model: NPA100DA
Na objednávku - termín upřesníme
Značka: Blustream
Kategorie: Audio
Blustream NPA100DA síťový audio zónový zesilovač
NPA100DA je síťový audio zónový zesilovač, který dodává integraci zvuku do komerčních a residenčních AV instalací. Zařízení NPA100DA se vyznačuje 2x 50W digitálním zesilovačem (1 x 100 W mono) nebo 70V / 100V konstantním výstupem, LFE subwoofer výstupem, Dante audio integrací a 2 kanálovými symetrickými / nesymetrickými audio výstupy.
NPA100DA podporuje vstupy včetně 2 kanálového Dante audio, HDMI ARC, MIC audio s 48V Phantom napájením, optického zvuku a 2 kanálového symetrického / nesymetrického analogového zvuku.
Vlastnosti:
Síťový audio zesilovač s integrací Dante
Podporuje 2 x 50 W 4 / 8 ohm, 1 x 100 W 4 / 8 ohm nebo 70 / 100V konstantní výstup pro více reproduktorů s delšími kabely
Podporuje napájení přes PoE++ na Dante LAN připojení nebo přes lokální napájecí zdroj*
Možnost duální síťě - nezávislé Dante a LAN řídící porty nebo kombinované do LAN portu
Audio vstupy zahrnují:
- 2 kanálový Dante/AES67 audio vstup
- HDMI ARC s CEC ovládáním zvuku
- MIC audio vstup s phantom napájením a auto‐ducking
- 2 kanálový analogový audio vstup – symetrický a nesymetrický
- 1 x Optický (S/PDIF) audio vstup
Audio výstupy zahrnují:
- 2 kanálový analogový výstup, symetrický / nesymetrický
- 1 x LFE subwoofer výstup
Nezávislé ovládání pro kanály vstupů
DSP s 31 band EQ s +/-10dB a zpoždením zvuku
Lokální 12V trigger vstup pro automatizované řízení napájení