Devialet ARCH

Připojení více zdrojů zvuku

Fanoušci Phantomu mohou nyní s Archem posunout své zařízení ještě dále. Nezbytné příslušenství pro milovníky hudby, kteří si chtějí vychutnat svůj zdroj zvuku, aniž by jej museli mít poblíž reproduktoru.

Skladem na showroomu
Značka: DEVIALET
9 490 Kč 9 490 Kč / 1 ks
Kategorie: Audio
Záruka: 24 měsíců
Rozměry: šířka: 11 cm, výška 3.7 cm, hloubka 11 cm
Váha: 0.4kg
Barva: Iconic White
Rozhraní a nastavení: Pomocí aplikace Devialet Spark
Zdrojové vstupy: Analog RCA L/R pro síťový přehrávač nebo gramofon + zemnící kolík (rozlišení do 24bit/96kHz)
Audio výstupy: Pomocí WiFi, ethernetového kabelu, PLC (Power Line Communication)

Stvořen pro milovníky reproduktorů Phantom

Arch je nejnovějším milníkem ve snaze Devialet přinést všem co nejlepší konektivitu. Připojte například gramofon k libovolnému zařízení Phantom. Vysoce kvalitní gramofonový předzesilovač, převzatý z řady Devialet Expert Pro pozvedne váš gramofon o úroveň výš. Monolitický a minimalistický design. Arch byl designován tak aby korespondoval s estetikou značky.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

 

  Francouzská značka Devialet byla založena v roce 2007. Devialet byl myšlenkou tří zvukových specialistů - průkopnického inženýra Pierra Emmanuele Calmela, podnikatele Quentina Sannie a produktového designéra Emmanuele Nardina. Toto trio ve společnosti Devialet opřelo tradiční výrobu luxusních hifi systémů o vysokou kvalitu zvuku, která bude definovat to, co masový spotřebitelský trh definuje jako vynikající zvuk. V současnosti je Devialet držitelem na 200 patentovaných technologií. Značka kombinuje originální a nadčasový design svých produktů s francouzskou kulturou i historií.

 

Zpět do obchodu