Marantz PM-12SE

Nové prémiové výrobky Marantz jsou pro komunitu audiofilů vždy důvodem k oslavě. Ani nová 12 Series Special Edition není žádnou výjimkou.

Na centrálním skladu (můžete mít následující den)
Značka: Marantz
73 490 Kč
Kategorie: Audio
Záruka: 2 roky
Rozměry: (š x h x v) 440 x 453 x 123 mm
Hmotnost: 15,3 kg

Marantz Special Editions představují způsob, kterým Marantz oslavuje lásku k hudbě proniklou hluboko do žil zvukových mistrů a techniků Marantz a vyjádřenou uměleckým a řemeslným zpracování těchto speciálních komponentů. Se skálopevnou pozorností věnovanou detailu Marantz Special Editions vytváří nepřekonatelný Hi-Fi zvuk, který oslavuje mistrovství a emoce hudby.
Obvody PM-12SE nabízí nejčistší signálovou cestu zesilovačem, který dává 100W na kanál do reproduktorů s impedancí 8Ohm (nebo 200W do 4Ohm). A navíc je vybaven měděnými niklovanými vstupními konektory a reproduktorovými konektory z vysoce čisté mědi.

 

Oficiální stránky výrobce: ODKAZ

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Již od roku 1953 zůstává Marantz věrný závazku nabízet čistou hudbu. Závazku, který si předsevzal Saul B.Marantz, když ve svém přízemním bytě v Kew Gardens , NY, USA přemýšlel, jak reprodukovat hudbu tak, jak byla zamýšlena. Stejné důvody nás pohání dodnes. Klasický kytarista s hudebním sluchem nebyl spokojený s projevem zesilovačů tehdejší doby a tak se rozhodl postavit si vlastní. Tenkrát to ještě nevěděl, ale byl vlastně sám sobě prvním zákazníkem. Jeho nadšení pro kvalitní reprodukci a zvědavost jsou součástí Marantz dodnes. Jsou motorem všeho konání, které směřuje k naplnění jeho vize. Nesmírná pozornost k detailu nám umožňuje nabízet zvuk nesrovnatelný s ničím jiným. Zvuk předávájící dokonalost a emoce. Všechny ty jemné detaily jsou tím, co se nás při poslechu dotýká, to, na čem záleží.

Zpět do obchodu