McIntosh MC2301

- Dokonalé řešení pro bi-amp reproduktory 300W elektronkový zesilovač

- Sekce vakuové trubice napájí střední a horní měniče

Na objednávku
Značka: McIntosh
449 990 Kč
Kategorie: Audio
Záruka: 2 roky
mc2301 front top
Novinka
ZDARMAZDARMA
Zesilovač McIntosh MC2301
Od požadavků masového chorálu až po plnohodnotný rock and roll, MC2301 poskytuje neobyčejně realistický a dynamický výkon, jaký kdy byl od lampového zesilovače McIntosh slyšet. S výkonem 300 Wattů poskytuje dostatečně vysoký výkon pro pohon i těch nejnáročnějších reproduktorů. A díky našemu patentovanému výstupnímu transformátoru Unity Coupled Circuit je těchto plných 300 Wattů k dispozici pro 2, 4 nebo 8 Ohmové reproduktory.
MC2301 je první elektronkový zesilovač McIntosh, který využívá náš Quad Balanced design. Tato konstrukce eliminuje prakticky veškerý šum a zkreslení ve zvukovém signálu. Výsledkem je, že i při zesílení na vysoké úrovně je signál efektivně bez jakéhokoli zkreslení. Náš bezpojistkový obvod ochrany proti zkratu Sentry Monitor™ odpojí výstupní stupeň dříve, než proud překročí bezpečnou provozní úroveň, a poté se automaticky resetuje. K dispozici jsou vstupy pro symetrické a nesymetrické kabely, které poskytují flexibilitu při připojování zbytku vašeho audio systému.

Specifikace

Výkon na kanál
600 wattů @ 2, 4 nebo 8 ohmů

Celkové harmonické zkreslení
0,005 % maximální harmonické zkreslení při jakékoli úrovni výkonu od 250 miliwattů do jmenovitého výkonu, 20 Hz až 20 000 Hz

S/N pod jmenovitým výkonem
117 dB

Dynamická světlá výška
1,2 dB

Faktor tlumení
>15

Počet kanálů
1

Jmenovité výkonové pásmo
20Hz až 20kHz


Frekvenční odezva
+0, -0,5 dB od 20 Hz do 20 000 Hz
+0, -3dB od 10Hz do 100 000Hz

 

 

 

 

 

 

Ovládání

 

Dálkové ovládání napájení
Ano

Vícekanálový kabel DB25
N/A

 

VŠEOBECNÉ SPECIFIKACE

Konfigurace okruhu
Quad Balanced
Unity Coupled

Návrh obvodu
Elektronka

Mono most
Ne
Mono paralelní
Ne

Typ výstupu
transformátor sdružený Unity
Metrový spínač světel
Ano

Vyvážený vstup
Ano

Přední panel
1/2" Sklo s úchyty

Osvětlení
Led vláknová optika

Oficiální stránky výrobce: McIntosh MC2301

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Americká společnost McIntosh, založená v roce 1949, je známá tím, že nabízí vynikající domácí audio systémy, které poskytují maximální zážitek z hudby a filmu. McIntosh, který nabízí produkty pro dvoukanálové stereo zvukové systémy a vícekanálová domácí kina s prostorovým zvukem, nadále definuje dokonalý zážitek z domácího audia a zábavy pro náročné posluchače po celém světě. Pro značku ikonický modrý wattmetr je celosvětově uznáván jako symbol kvalitního domácího zvuku. S domácím stereo systémem McIntosh nebo domácím kinem mají posluchači možnost vytvořit si svůj vlastní luxusní zvukový zážitek – a skutečně žít svou hudbou.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení