Sonus Faber Arena 30

Kolekce Arena, ručně vyrobená v Itálii našimi zkušenými zvukovými mistry, poskytuje akustický výkon a dynamiku potřebnou pro vysoce výkonné domácí kino s přirozenou zvukovou charakteristikou, definicí a detaily, pro které je společnost Sonus faber již dlouho obdivována. ARENA, ukotvená naší patentovanou technologií subwooferu, je krokem vpřed v inovaci vašeho soukromého domácího kina.

Na objednávku - termín upřesníme
Značka: Sonus Faber
379 990 Kč
Kategorie: Audio
Záruka: 2 roky
SYSTÉM
4 pásmový

HLASITÉ REPRODUKTORY
Nízkofrekvenční měnič: 2 x 8 palců
Střední/vysokofrekvenční měnič: 2 x 6,25 palce - 38 mm Dome Tw + 19 mm Super Tw

VÝSTUPNÍ VÝKON
600 W

ROZMĚRY
Montážní hloubka: 162 mm
Hmotnost: 58,7 kg
Hloubka: 167 mm
Šířka: 321 mm
Výška: 1774 mm
Oficiální stránky výrobce: Sonus Faber Arena Collection

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Italská firma Sonus Faber byla založena v roce 1983 a dnes je, coby jeden z nejvýznamnějších výrobců reprosoustav, součástí skupiny Fine Sounds Group, do které patří také například legendární výrobce High-End audio elektroniky, firma McIntosh.
Na první pohled u výrobků Sonus Faber zaujmou precizně vyrobené ozvučnice, ve kterých se odrážející italský smysl pro krásu a řemeslná zručnost. Každý detail je zpracován s neuvěřitelnou precizností. Můžete si však být jisti, že jejich tvar i prvotřídní materiály byly zvoleny především na základě jejich vlivu na zvuk. Se stejnou pečlivostí je přistupováno k vývoji a volbě jednotlivých reproduktorů.
Reprosoustavy Sonus Faber jsou tedy vyjímečné nejen svým luxusním designem, ale hlavně čistým, temperamentním zvukem, bohatým na detaily i prostor.

Zpět do obchodu