Sonus Faber Homage Guarneri

Reproduktory Guarneri Generation 5° pokračují v odkazu společnosti Sonus faber, která se vyznačuje dokonalým designem a zároveň využívá výkon nejmodernějších technologií. Pátá generace reproduktorů Guarneri je vybavena novým středobasovým reproduktorem, který snižuje rezonance a přináší vyladěné akustické detaily. Nová technologie crossoveru snižuje hladinu šumu a eliminuje šum v pozadí, čímž poskytuje trojrozměrný zvuk s načasováním a vrstvami živého vystoupení.

Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Zvolte variantu
Značka: Sonus Faber
469 990 Kč
Kategorie: Audio
Záruka: 2 roky
Oficiální stránky výrobce: Sonus Faber Homage Collection

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Italská firma Sonus Faber byla založena v roce 1983 a dnes je, coby jeden z nejvýznamnějších výrobců reprosoustav, součástí skupiny Fine Sounds Group, do které patří také například legendární výrobce High-End audio elektroniky, firma McIntosh.
Na první pohled u výrobků Sonus Faber zaujmou precizně vyrobené ozvučnice, ve kterých se odrážející italský smysl pro krásu a řemeslná zručnost. Každý detail je zpracován s neuvěřitelnou precizností. Můžete si však být jisti, že jejich tvar i prvotřídní materiály byly zvoleny především na základě jejich vlivu na zvuk. Se stejnou pečlivostí je přistupováno k vývoji a volbě jednotlivých reproduktorů.
Reprosoustavy Sonus Faber jsou tedy vyjímečné nejen svým luxusním designem, ale hlavně čistým, temperamentním zvukem, bohatým na detaily i prostor.

Zpět do obchodu