Bang & Olufsen Portal

Xbox. PlayStation. PC. Mobilní zařízení. To vše je pro Beoplay Portal férová věc. Vstupte do nových světů s pokročilým potlačením šumu, křišťálově čistým chatem a pohlcujícím prostorovým zvukem.

Na dotaz
Značka: Bang & Olufsen
12 990 Kč
Kategorie: Bezdrátová sluchátka
Záruka: 2 roky
Frekvenční odezva:: 20–22000 Hz
Hmotnost:: XBOX: 282 g, PC nebo PS: 279 g
Rozměry:: Š: 16.7 cm, V: 17.8 cm, H: 9.2 cm
Funkce: ANC, Transparency Mód
Materiál:: Hliník, Kůže, Látka, Polymer, Guma

Portal

Bang & Olufsen Portal

Vytvořeno pro Gaming

Obklopeni zvukem

Bang & Olufsen Portal
Bang & Olufsen Portal

Spojení jako kámen

DEJTE SI PŘEDNOST

Zvuk, který vás vytočí

Od bitevních polí až po mořské scenérie - přibližte se hernímu světu díky odborně vyladěnému zvukovému podpisu, který klade důraz na věrnost. Díky dunivým basům, bohatým středům a prudkým výškám vám nikdy neunikne další krok. PC? Konzole? Mobilní zařízení? Na tom nezáleží. Ať už se chystáte kamkoli, Portal je dokonalým partnerem pro vaše dobrodružství.


VIRTUÁLNÍ PROSTOROVÝ ZVUK

Oči vpředu. Uši všude.

Portal vás zahalí prostorovým zvukem, takže budete mít vždy pocit, že jste v centru dění. Díky pokročilé technologii Dolby Atmos a vyladění podle našich charakteristických zvukových standardů umisťují tato herní sluchátka zvuky přesně do 3D prostoru, abyste mohli rychle reagovat. Virtuální světy ještě nikdy nezněly tak reálně.

VIRTUÁLNÍ RAMENO VÝLOŽNÍKU

Další výzva? Je to jasné.

Inovativní virtuální rameno s mikrofonem Portal se odlišuje tím, že zesiluje váš hlas pomocí řady citlivých mikrofonů. Je stejně výkonné jako tradiční rameno, až na to, že vám nic nepřekáží. Mějte vše pod kontrolou díky možnosti rychlého ztlumení - abyste vždy slyšeli a byli slyšet.


KONEKTIVITA, NA KTEROU SE MŮŽETE SPOLEHNOUT

Propojení a zatížení

Díky solidnímu bezdrátovému připojení 2,4 GHz poskytuje Portal vysoce kvalitní zvuk s vážně nízkou latencí. Připojte se drátově pomocí kabelu USB-C nebo 3,5mm konektoru a bez problémů se spárujte s druhým zařízením. Takže ať se děje cokoli, zůstanete ve spojení - s hudbou, lidmi, světy.


HRAJTE DÉLE

Doba přehrávání? Vždycky.

Portal pro PC a PlayStation slibuje až 19 hodin bezdrátového hraní. Přepněte na Bluetooth a máte k dispozici 42 hodin hraní, a to i se zapnutým ANC. Portal pro Xbox vám nabízí až 12 hodin hraní pomocí bezdrátového připojení, Bluetooth a ANC. Pokud používáte pouze Bluetooth a ANC, prodlouží se tato doba na 24 hodin.

Žádný problém

Lehké. Krásné. Bezkonkurenční. Portál je konstruován pro pohodlí a vyladěn pro ponoření. S prodyšnou čelenkou z bambusových vláken a tlakovým bodem mimo střed, který eliminuje podráždění, máte dokonalou výbavu pro dlouhodobé hraní. 

VERZE PRO XBOX

Kompatibilní s konzolemi Xbox řady X a S. 

Hrajete na Xboxu? Tato verze portálu se bez problémů připojí k vaší konzoli prostřednictvím bezdrátového protokolu Xbox. Díky technologii Dolby Atmos můžete očekávat vyšší kvalitu zvuku a nižší latenci než u jiných náhlavních souprav Bluetooth.


PC AND PLAYSTATION VERSION

With added dual mode functionality.

Portal for PC and PlayStation delivers maximum detail, subtlety and nuance in sound quality, with dual mode functionality and USB-C dongle for instant wireless connectivity. PC gamers also benefit from virtual surround sound with Dolby Atmos for Headphones.


OBĚ VERZE KOMPATIBILNÍ S MOBILNÍMI ZAŘÍZENÍMI

Jakékoli mobilní zařízení - dokonce i Nintendo Switch

Rozmazlený výběr. Použijte verzi Portal pro Xbox nebo PC a PlayStation a rozjeďte to na svém mobilním zařízení přes Bluetooth. Sluchátka pro PC a PlayStation se dodávají s klíčem USB-C pro rychlejší připojení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
B_O_Black

Ikonická kvalita od roku 1925
Od roku 1925 Bang & Olufsen vyvíjí ikonické produkty pro audio a domácí zábavu podle nejvyšších standardů zvuku, řemesla a designu.

 

Zpět do obchodu