Mark Levinson No5909 BLK

Luxusní uzavřená bezdrátová sluchátka s aktivním potlačením hluku z okolí.

Na objednávku - termín upřesníme Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Zvolte variantu
Značka: Mark Levinson
24 990 Kč
mark levinson no5909 premiova bezdratova sluchatka s potlacenim hluku(2)
Novinka můžete vidět na showroomu

 

Luxusní uzavřená bezdrátová sluchátka s aktivním potlačením hluku z okolí


 

RODOKMEN MARK LEVINSON

Již 50 let nastavuje nejvyšší standardy v reprodukci zvuku a pro Hi-Fi znamená to, co Lamborghini, Porsche nebo Ferrari pro svět automobilů. Mark Levinson je ikonická značka, pojmenovaná po svém legendárním zakladateli, která zanechala nesmazatelnou stopu díky svým audio výrobkům s referenční zvukovou kvalitou.

 

Na světové výstavě CES v roce 2022 tým Marka Levinsona představil svůj nejnovější počin, kterým se snaží navázat na odkaz značky. První sluchátka pod značkou Mark Levinson dostaly, stejně jako ostatní produkty značky, číselné označení № 5909. V souladu s nejnovějšími trendy se jedná rovnou o bezdrátový model s adaptabilním potlačením hluku z okolí, který je určen pro nejvášnivější milovníky referenčního poslechu. Zvukový profil byl inženýry profesionálně vyladěn na křivku akustické odezvy, která dosáhla nejvyššího subjektivního hodnocení v poslechových testech, vyvinutých společností během desetiletí výzkumu preferencí poslechu a vědy o akustice.

 

 

BEZKONKURENČNÍ VÝKON VE VYSOKÉM ROZLIŠENÍ

 

Návrh № 5909 spoléhá na komponenty, materiály a technologie nejvyšší kvality jako jsou 40 mm měniče potažené beryliem a připojení Bluetooth 5.1 s vysokým rozlišením a podporou kodeků SBC, AAC, aptX Adaptive a LDAC (široce užívaný kodek s nejvyšší šířkou pásma, který ve spojení s kompatibilním zařízením pro přenos, dokáže zpracovat rozlišení zvuku 24-bitů / 96 kHz), velmi pohodlný, kůží potažený hlavový most z paměťové pěny, eloxovaný hliníkový třmen a luxusní vyměnitelné náušníky s metalickým automobilovým lakem.  Zvukové kvality tak beze zbytku splňují přísné standardy pro certifikaci Hi-Res Audio.

 

 

NAVRŽENO PRO CESTOVÁNÍ

 

Ponořte se hluboko do své hudby a během cestování se nenechte rušit hlukem okolí. Technologie adaptabilního aktivního potlačení hluku (Adaptive Active Noise Cancellation) nabízí tři režimy pro prvotřídní zvukovou izolaci, zatímco volitelný režim Ambient Aware ponechává situační povědomí. Pevné pouzdro na přenášení diskrétně ukládá kompletní sortiment kabelů a příslušenství, včetně nabíjecích kabelů USB-C, zvukového adaptéru do letadla a leštícího hadříku z mikrovlákna. Životnost baterie je deklarována mezi 30 hodinami (se zapnutým aktivním potlačením hluku) a 34 hodinami (s vypnutým potlačením hluku). No. 5909 vydrží hrát až 6 hodin již po pouhých 15 minutách nabíjení.

POHODLNÉ OVLÁDÁNÍ

 

Na pravém sluchátku jsou tři ovládací tlačítka, kterými můžete zvýšit nebo snížit úroveň hlasitosti, přijmout nebo ukončit telefonní hovor a během přehrávání přeskočit vpřed / vzad. Prostřední tlačítko aktivuje hlasového asistenta. V aplikaci Mark Levinson Headphones (zdarma pro iOS a Android) můžete zvolit režim potlačení hluku nebo vybrat některé ze tří nastavení EQ. Zároveň zde můžete nastavit časový interval pro automatické vypnutí sluchátek v případě, že nebude detekován zvukový signál. Sluchátka lze samozřejmě připojit nejen bezdrátově, ale můžete je připojit i kabelem, který je součástí dodávky.

 

 

KŘIŠŤÁLOVĚ ČISTÁ KONVERZACE

 

Komunikujte pohodlně téměř v jakémkoli prostředí. Čtyři směrové mikrofony s funkcí Smart Wind Adaptation zabraňují rušení vašeho hlasu okolním hlukem nebo větrem. Spojte se s rodinou, chatujte s přáteli nebo s dokonale čistým zvukem za všech okolností.

 OBSAH BALENÍ


  

• Sluchátka Mark Levinson № 5909

• Cestovní úložné pouzdro

• 1,25 m nabíjecí kabel USB-C na USB-C

• Proprietární audio kabely v délce 1,25 m USB-C na 3,5 mm a 4 m USB-C na 3,5 mm

• Adaptér z 3,5 mm na 6,3 mm• Adaptér USB-C na USB-A

• Adaptér do letadla

• Leštící hadřík z mikrovlákna• Uživatelská příručka

 

ODKAZY


  

Hodnocení - HEADFONIC:

"No. 5909 je dobře zaoblený sportovní vůz s bohatými funkcemi na vaší hlavě, který je náhodou skvělý a za dobrou cenu. Doporučím je každému, kdo chce plnohodnotná bezdrátová sluchátka, a také těm kdo vyžadují precizní hladký a příjemný zvuk."

 

Recenze STEREONET (EN)

Recenze WHAT HIFI (EN)

Recenze TECHHIVE (EN)

Recenze HOME CINEMA CHOICE (EN)

Recenze AV FORUMS (EN)

Recenze TECH RADAR (EN)

Recenze TRUSTED REVIEWS (EN)

Recenze HEADFONICS (EN)

 

Hodnocení - Ed Selley - AV FORUMS:

"No. 5909 jsou špičková sluchátka. Skutečnost, že hrají tak jak hrají, aniž by byla připojena kabelem je mimo vnímání."

Hodnocení - Ed Selley - TECH HIVE:

Jedná se o nádherná sluchátka hodná dědictví Marka Levinsona a předčí zvuková očekávání i toho nejnáročnějšího milovníka hudby.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu