Sony LinkBuds WF-L900

Buďte propojeni s lidmi i se svým okolím v běžném životě, aniž byste někdy museli vypínat svůj osobní soundtrack. Se sluchátky LinkBuds snadno propojíte svůj každodenní život s oblíbenou zábavou, ať jste kdekoli a děláte cokoli.

Skladem na showroomu Vyprodáno Zvolte variantu
Značka: SONY
4 799 Kč –18 % 3 899 Kč
Kategorie: Bezdrátová sluchátka
Záruka: 2 roky
3df9d29fe0859937f1e21886fa0b1880
Tip VOIX | Vánoční nadílka
4 799 Kč –18 %

Věnujte se všem svým světům

Sluchátka LinkBuds díky otevřenému kruhovému provedení umožňujícímu kdykoli telefonovat, poslouchat hudbu nebo jiný online obsah a současně transparentně slyšet okolní zvuk dokonale propojují všechny vaše světy, takže si ani neuvědomíte, že máte něco v uších. Malá, lehká a s dokonale padnoucím tvarem. Mohou vám nabídnout mnoho hodin pohodlného nošení s jistotou neustálého spojení s vaším životem, takže nikdy o nic nepřijdete.

Mimořádně malá a lehká

S hmotností přibližně čtyři gramy a extrémně malými rozměry představují sluchátka LinkBuds zázrak miniaturizace. Na rozdíl od běžných sluchátek do uší je ochranná mřížka překrývající membránu reproduktoru z důvodu úspory místa integrována do krytu.

Bílé pouzdro sluchátek LinkBuds s jedním vyjmutým sluchátkem LinkBud
Ilustrace šedého sluchátka LinkBud v uchu

Pohodlné a bezpečné nošení

Sluchátka LinkBuds spojují tvar odpovídající lidským uším s ergonomickým designem pro stabilnější uchycení. Při navrhování sluchátek LinkBuds jsme využívali databázi údajů o tvaru uší, které jsme shromáždili od uvedení sluchátek do uší v roce 1982.

Dopřejte si zřetelný poslech hovorů i hudby

Telefonujte bez rušení okolním hlukem a vychutnejte si křišťálově čisté konverzace. Poslouchejte hudbu ve vysoké kvalitě díky naší technologii Digital Sound Enhancement Engine (DSEE), která obnovuje kvalitu komprimovaných skladeb, a vaše oblíbené hudební skupiny a umělci tak vždy zní skvěle.

pohled do útrob sluchátka LinkBud

Velmi zřetelné hovory bez šumu

Díky technologii přesného rozpoznávání hlasu a pokročilému zpracování zvukového signálu uslyší druhý účastník hovoru váš hlas jasně dokonce i v hlučných situacích. Náš algoritmus redukce šumu byl vyvinut pomocí umělé inteligence (AI) a strojového učení s využitím více než 500 milionů hlasových vzorků. Dokáže tak potlačit okolní hluk a zvýraznit váš hlas tak, aby byl zřetelný, v nejrůznějších prostředích.

Autentický, přirozený zvuk

Dopřejte si vyvážený, vysoce kvalitní zvuk s jasným a zřetelným středním pásmem. Náš integrovaný procesor V1 zajišťuje reprodukci všech detailů hudby s minimálním zkreslením, a vytváří tak autentický zážitek z poslechu. Speciálně zkonstruovaný 12mm kruhový reproduktor s vysoce poddajnou membránou (nízkým odporem) poskytuje bohatý a dokonale vyvážený zvuk.

Žena s nasazenými sluchátky LinkBuds
Logo DSEE

Dodejte své oblíbené hudbě šťávu

Při kompresi původního zdroje hudby se ztratí její vysokofrekvenční prvky, které skladbě dodávají na bohatosti. Naše technologie Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) tyto prvky obnovuje a zajišťuje vysoce kvalitní zvuk, jenž se přibližuje originální nahrávce.

Jednoduše klepněte v blízkosti ucha

Sluchátka LinkBuds jsou sice malá, ale to neznamená, že se obtížně ovládají. Díky funkci poklepání se širokým dosahem můžete ovládat přehrávání hudby pomocí dvojitého nebo trojitého klepnutí na přední části uší – k ovládání ani není třeba se dotýkat sluchátek LinkBuds samotných.

Muž s prstem v blízkosti bílého sluchátka LinkBud ve svém uchu
Obrázek člověka na ulici s ilustracemi různých hlasitostí kolem jeho hlavy

Automaticky nastavuje hlasitost zvuku podle vašeho prostředí

Adaptivní ovládání hlasitosti je chytrá funkce, která automaticky optimalizuje hlasitost podle toho, kde se nacházíte. Na tichých místech si užívejte nízkou hlasitost a v hlučnějších prostředích hlasitost vyšší.

Mluvte a uslyšíte jen okolní zvuk

Jakmile začnete s někým hovořit, funkce Speak-to-Chat může automaticky pozastavit hudbu, abyste slyšeli jen okolní zvuk a mohli vést konverzaci – to je užitečné, pokud si chcete nechat sluchátka nasazená nebo nemáte volné ruce. A až váš rozhovor skončí, hudba se začne znovu automaticky přehrávat.

Hovořící pár. Člověk s nasazenými sluchátky LinkBuds
Loga vestavěných aplikací Google Assistant a Alexa

Ovládejte pomocí hlasu

Získejte pomoc hands-free. Chcete-li aktivovat hlasového asistenta, stačí říct „OK Google“ nebo „Alexa“. Užijte si zábavu, spojte se s přáteli, získejte informace, poslouchejte hudbu a oznámení, nastavte si upomínky a další. Hlasem můžete ovládat funkce sluchátek, například kontrolovat zbývající kapacitu baterie. Dále můžete poslouchat a pracovat s e-maily v nebo se prostřednictvím asistentů Google Assistant nebo Siri účastnit schůzek.

Logo funkce Google Fast Pair

Najděte svá sluchátka pomocí funkce Fast Pair

Sluchátka LinkBuds podporují novou užitečnou funkci Fast Pair od společnosti Google. Jediným klepnutím na okno s pokyny spárujete sluchátka LinkBuds rychle a bez námahy prostřednictvím funkce Bluetooth se zařízeními se systémem Android. Místo, na kterém jste zanechali sluchátka, snadno zjistíte vyzváněním nebo kontrolou jejich posledního známého umístění na smartphonu. A když bude baterie sluchátek téměř vybitá, obdržíte upozornění, abyste věděli, kdy ji nabít.

Logo funkce Swift Pair

Snadné spárování s počítačem

Funkce rychlého párování umožňuje rychle a snadno spárovat sluchátka LinkBuds s notebookem, stolním počítačem nebo tabletem používajícím systém Windows 11 nebo Windows 10. Po výběru režimu párování se na okolních zařízeních se systémem Windows 11 nebo Windows 10 zobrazí překryvné okno s pokyny pro párování.

Logo funkce Spotify Tap

Rychlý přístup k oblíbené hudbě

Díky rychlému přístupu můžete sluchátka LinkBuds nastavit pro obnovení přehrávání hudby ze služby Spotify bez nutnosti smartphonu.

Připraveno na nástrahy dne

Poslouchejte kdykoli a kdekoli díky voděodolnému krytí IPX4 a baterii dostačující pro celodenní použití.

Logo krytí IPX4

Voděodolnost pro každodenní použití

Díky odolnosti proti vodě, která odpovídá krytí IPX4, tato sluchátka nezastaví stříkající voda či pot, takže se ani při pohybu nemusíte vzdát poslechu hudby.

Čistší a stabilnější signál Bluetooth

Signál Bluetooth® je přenášen do obou uší současně s cílem dosažení nízké latence a vysoké kvality zvuku i v případě okolního rušení. Díky výkonnému integrovanému procesoru V1 si můžete užívat stabilní bezdrátový zvuk bez výpadků.

 

Ilustrace dvou lidí poslouchajících hudbu ze sluchátek LinkBuds s vysvětlením rozdílu mezi běžným a současným přenosem Bluetooth u sluchátek LinkBuds

(A) Konvenční přenos Bluetooth s předáváním z levého do pravého sluchátka. (B) Současný přenos Bluetooth do obou sluchátek LinkBuds

Ikony výdrže baterie, rychlého nabíjení a doby přehrávání

Celodenní poslech, nabíjení řádově v minutách

Můžete si užívat nabití na celý pracovní den – 5,5 hodin přímo ze sluchátek a dalších 12 hodin díky energii uložené v pouzdru. Tedy celých 17,5 hodiny poslechu pokaždé, když opustíte dům. Spěcháte? Pouhé desetiminutové rychlé nabíjení vám poskytne až 90 minut přehrávání a aplikace Sony | Headphones Connect vás dokonce upozorní, když energie nabíjecího pouzdra klesne pod 30 %.

Malé, dokonale tvarované pouzdro

Velmi malé nabíjecí pouzdro s elegantním zaobleným designem pohodlně padne do ruky nebo do kapsy – pro život na cestách. Otevírá se jednoduše stisknutím tlačítka.

Šedé pouzdro sluchátek LinkBuds
Obrázek šedého pouzdra sluchátek LinkBuds se sluchátky LinkBuds, 5 velikostmi závěsných oblouků a nabíjecím kabelem USB-C

Obsah balení

Po otevření obalu sluchátek LinkBuds najdete přídavné držáky v 5 velikostech pro různé tvary uší a nabíjecí kabel USB-C.

Oficiální stránky výrobce: Sony LinkBuds WF-L900

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

sony-logo

V roce 1946 Tokio Tsushin Kogyo K.K. (Tokyo Telecommunications Engineering Corporation, předchůdce společnosti Sony Group Corporation) začala jako malá společnost s kapitálem pouhých 190 000 jenů a přibližně 20 zaměstnanci. Zakladatel Masaru Ibuka uvedl, že účelem založení společnosti bylo „založení ideální továrny která zdůrazňuje ducha svobody a otevřeného myšlení, který prostřednictvím technologie přispěje k japonské kultuře. "
Symbolizuje ducha výzvy společnosti Sony „dělat to, co ještě nikdy nebylo“, společnost pokračovala ve vydávání bezpočtu „prvních japonských“ a „prvních na světě“ produktů.

Dnes SONY známe jako technologického giganta pohybující se v nejednom odvětví. Od televizí, přes herní průmysl, až po robotiku. Představuje Japonskou preciznost , technologickou vyspělost, která jde ruku v ruce s invovací a pokrokem. Dobré je zmínit i design, který u Sony zůstává roky prakticky neměnný.

 

Zpět do obchodu