Emotiva BTR-1

Emotiva BTR-1 je Bluetooth přijímač, který je používán pro přidání funkce Bluetooth do jakéholiv audio systému, který má analogový nebo digitální audio vstup. Výrobce: Emotiva, model: BTR-1

Na objednávku - termín upřesníme
Značka: Emotiva
2 674 Kč

Emotiva BTR-1 je Bluetooth přijímač, který je používán pro přidání funkce Bluetooth do jakéholiv audio systému, který má analogový nebo digitální audio vstup. Výrobce: Emotiva, model: BTR-1
Emotiva BTR-1 virtuální Copper™️ Bluetooth systém
BTR-1 je Bluetooth přijímač, který je používán pro přidání funkce Bluetooth do jakéholiv audio systému, který má analogový nebo digitální audio vstup.
BTR-1 podporuje Bluetooth 4.0 a AptX 3.0 standardy pro dosažení skvělé kvality zvuku, excellent range, a čistého signálu. BTR-1 má jak analogové, tak digitální audio výstupy. Protože je BTR-1 is a nezávislý audio komponent, může být použit do jakéhokoliv audio systému, který má audio vstup. Použijte koax nebo optický výstup pro připojení přímo k jednomu z digitálních audio vstupů na DAC nebo předzesilovači / procesoru nebo použijte kvalitní stereo analogový výstup pro připojení do linkového analogového audio vstupu. BTR-1 vám zaručí nejlepší Bluetooth co se týče kvality zvuku a pohodlí v každém případě.
BTR-1 je kompatibilní s jakýmkoliv audio systémem, který má analogový nebo digitální audio vstup.
Poznámka: Není kompatibilní s Amazon Alexa zařízeními.

Oddělený audio komponent pracující virtuálně s každým audio systémem.
Bluetooth 4.0 a AptX 3.0
Apt-X audio CODEC pro kvalitní zvuk.
Spolehlivý, stabilní a dlouhý dosah Bluetooth audio připojení.
Výkonné TI2134 op-amps.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Image result for emotiva logo png   Americká značka Emotiva ve svojí poměrně krátké historii stihla získat pozornost těch, kteří chtějí "hodně muziky za málo peněz". Firma se nebojí ani domácího kina a v jejím katalogu najdete kompletní řešení pro dvou i multikanálové audio zážitky. Za návrhem produktů stojí několik lidí se zkušenostmi z vývoje pro opravdu zvučná a tradiční jména amerického high-endu. 
 
Ačkoliv se jeden čas zdálo, že systémy domácího kina po boomu před 20 lety zase poněkud ztratily na důležitosti, poslední léta se profiluje skupina lidí, kteří si chtějí dopřávat plnohodnotné vícekanálové kino zážitky nejen ve velkých kinosálech, ale i v pohodlí domova. Sehnat nicméně adekvátní výbavu, která nestojí stovky tisíc až několik milionů není úplně nejjednodušší - buď jsou totiž k dispozici vlastně poměrně levné A/V receivery nebo ultimativní řešení s oněmi astronomickými cenovkami. Do poměrně prázdné sféry mezi nimi se nyní trefuje na cenovou výhodnost orientovaná Emotiva z Franklinu ve státě Tennessee.
Zpět do obchodu