Bang & Olufsen Beosound Level

Přenosný, luxusní bezdrátový reproduktor

Bang & Olufsen představuje svůj nový Beosound Level, přenosný bezdrátový stereo domácí reproduktor. Nabízí impozantní zvuk, bezkonkurenční řemeslné zpracování, ale také modulární design, který zvyšuje jeho životnost.

Skladem na showroomu Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Zvolte variantu
Značka: Bang & Olufsen
37 990 Kč 45 990 Kč od 37 990 Kč 37 990 Kč / 1 ks 45 990 Kč / 1 ks
Kategorie: Bezdrátové reproduktory
Záruka: 2 roky
Frekvenční rozsah: 39 Hz - 23 kHz
Materiál: hliník, dubové dřevo, polymer, textil
Doporučená velikost místnosti: 10-50 m²
Baterie: až 16 hodin
Frekvenční odezva: 39 Hz – 23 kHz
Měniče: 2x 4" basový, 1x 2" celopásmový, 2x 0.8" výškový
Rozměry: Š: 6.7 cm
Bass: 79 dB
Nabíjení: 3 hodiny (100%), 2 hodiny (80%)
Spotřeba energie: 25W, 4.5W standby
Zesilovače: Třída D, 2x 30W pro basový, 1x 30W celopásmový, 1x 15W výškový
Snímek obrazovky 2023 03 28 v 10.50.54
Tip můžete vidět na showroomu

Zvuk a ergonomie
Má štíhlý design, dá se postavit i položit na stůl, nechybí možnost pověsit ho na stěnu. Samozřejmostí je zabudované držadlo pro přenášení. Reproduktor je osazen pěticí měničů – dva 0,8“ tweetery a dva basové 4“ měniče doplňuje jeden širokopásmový 2“ měnič. Napájeny jsou čtveřicí digitálních zesilovačů o celkovém výkonu 105 W, výkonově má být reproduktor vhodný pro místnosti o velikosti 10 m2 až 50 m2. Udávaný frekvenční rozsah je 39 Hz až 23 000 Hz, maximální hlasitost je 96 dB. Samotná reprodukce je monofonní, nechybí ale možnost párování dvou Beosound Level reproduktorů pro stereo.
O vyladění zvuku se stará automatická kompenzace zvuku dle místnosti a adaptivní basy, nechybí samozřejmě možnost plné úpravy zvuku přes firemní aplikaci. Vyzařování zvuku je automaticky upravováno dle umístění a polohy v rozsahu od 180 do 360 stupňů.
Uživatelské rozhraní reproduktoru je integrováno do hliníkového rámu a jeho tlačítka lze aktivovat lehkým dotekem. Když se přiblížíte k reproduktoru, integrované snímače Beosound Level rozsvítí, přičemž intenzita závisí na tom, zda je den či noc.

Baterie a konektivita

Výdrž na jedno dobití je 16 hodin, co se konektivity týče, tak potěší, že streamovací modul je výměnný, podobně jako baterie, takže v budoucnosti bude upgrade velmi jednoduchý. Aktuálně pro připojení poslouží Bluetooth 5.0 a Wi-Fi 802.11 b/g/a/n/ac (2.4 GHz & 5 GHz), či LAN. ChromeCast, Spotify Connect, podpora Apple AirPlay2, snadné začlenění do multiroom systému. Podporován je Google Assistant.

Materiály

Tradičně už Bang & Olufsen velmi dbá na čistý design. Ten dostal na starost Torsten Valeur a byl vytvořen ve Factor 5 v dánském městě Struer. Kryty reproduktorů  jsou dostupné v přírodní dubové dýze a bezešvé pletené textilii Kvadrat, v prvním případě je hliníkový rám ve zlatém odstínu, v druhém z přírodního hliníku. Bezdrátový reproduktor má odolnost proti prachu a stříkající vodě stupeň krytí IP54, takže jej lze vzít klidně i na zahradu.

Beosound Level Wall Bracket - Bezkonektorové, stylové dobíjení 

Užijte si snadné a elegantní nabíjení s bezproblémovou kruhovou zástrčkou. Magnetické zaklapnutí do prohlubně v zadní části reproduktoru zanechá uspokojivý dojem. Nasuňte Beosound Level na elegantní, bezpečný nástěnný držák a naplňte svou místnost zvukem, jak se nabíjí. Nástěnný držák není součástí balení. Lze dokoupit samostatně kliknutím na Beosound Wall Bracket.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
B_O_Black

Ikonická kvalita od roku 1925
Od roku 1925 Bang & Olufsen vyvíjí ikonické produkty pro audio a domácí zábavu podle nejvyšších standardů zvuku, řemesla a designu.

 

Zpět do obchodu