Bang & Olufsen Beosound Balance

Inovativní bezdrátový reproduktor

Zcela nový bezdrátový reproduktor s dynamickým akustickým výkonem je navržený tak, aby byl umístěn u zdi na polici nebo na stolku u vás doma či v kanceláři.

Reproduktor je vytvořený ve stylu skandinávského minimalismu s elegantní siluetou v kombinaci s přírodním dřevem. Na první pohled působí jako luxusní kus interierového nábytku.

 

Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Skladem na showroomu Na objednávku - termín upřesníme Zvolte variantu
Značka: Bang & Olufsen
78 990 Kč 73 990 Kč 73 990 Kč 83 990 Kč od 73 990 Kč
Kategorie: Bezdrátové reproduktory
Záruka: 24 měsíců
Frekvenční rozsah: 26 Hz - 23 kHz
Hmotnost: 7.2 kg
Doporučená velikost místnosti: 10-80 m²
Doporučený výkon zesilovače: Třídy D, 2x 200W pro basové 2 ohm, 2x 100W pro celopásmové 4 ohm, 1x 50W pro výškové
Měniče: 1x 3/4" výškový, 2x 5,25" basové, 2x 3" celopásmové, 2x 2" celopásmové
Rozměry: Š: 20 cm, H: 20 cm, V: 38 cm
Stereo přeslechy:: Ano
Vstupy: Ethernet, LineIn/Optika, USB-C, 1x hlavní
Bass: 88 dB
Funkce: Bluetooth 5.0, WiFi 802.11 b/g/n/ac, Active Room Compensation, Thermal Protection, EQ, Adaptive Bass Linearization, Beam Direction Control, Beam Width Control
Materiály: dřevo, tkanina, hliník, textil
Maximální hlasitost: 104 dB
Spotřeba energie: 4.5W standby, 100W
Streaming: Airplay 2, Chromecast, Beolink Multiroom, Spotify Connect, Bang Olufsen Radio
Doporučená velikost místnosti: 10 - 60 m2

ZVUK

Díky své jedinečné akustické konfiguraci sedmi měničů je Beosound Balance vyroben tak, aby poskytoval silný basový výkon a široký zvukový profil vyplňující skutečně celou místnost. Technologie formování paprsků zároveň umožňuje systému Beosound Balance zajistit směrování zvuku pro soustředěný poslech ze všech pozic.

 

Soustava Měničů reproduktoru

Akustická soustava Beosound Balance zahrnuje dva 5,25" basové měniče pro dostatečný basový výkon, dva 2" plnohodnotné měniče a jeden 3/4 výškový reproduktor umístěný vpředu pro čistou reprodukci zvuku a nakonec dva 3" plné měniče rozsahu umístěné vzadu, které fungují jako zesilovače zvuku.

 

Vyplní celou místnost

Beosound Balance je vybaven funkcí Active Room Compensation, která optimalizuje zvukový zážitek na základě umístění reproduktoru v místnosti aktivním přizpůsobením ladění reproduktorů.

 

Design

Vnitřní silueta ladně vyvažující na bázi přírodního dřeva. Jednoduchost tohoto designu, zakořeněná ve skandinávském minimalismu, silně kontrastuje s jeho syrovým a vysoce výkonným zvukem. 

 

Správné umístění

Navržen tak, aby byl umístěn na zeď na polici nebo na stole u zdi. Beosound Balance vysílá pečlivě regulované paprsky zvuku pro čistý akustický zážitek vpředu a bohaté zesílení zvuku vzadu. Výsledkem je působivě silný akustický zážitek v porovnání s jeho velikostí.

 

Řemeslné zpracování

Unikátní kombinace luxusních materiálů navržených speciálně pro vznik ikonického vzhledu a prvotřídního zvukového výkonu - precizně zpracovaný hliníkový profil se vzorem Fibonacci pro akustickou průstupnost a pevný dubový podstavec.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
B_O_Black

Ikonická kvalita od roku 1925
Od roku 1925 Bang & Olufsen vyvíjí ikonické produkty pro audio a domácí zábavu podle nejvyšších standardů zvuku, řemesla a designu.

 

Zpět do obchodu