Devialet PHANTOM II 98dB Opera de Paris

Luxusní bezdrátový reproduktor

Dostupnější a ještě kompaktnější varianta v jedinečném provedení ve spolupráci s Francouzskou operou potažená 24k zlatem a výkonem 400W RMS. Bez dálkového dotykového ovládání. Kompaktní bezdrátový reproduktor s nadčasovým designem z dílny francouzského producenta high-end technikyZvukové zařízení Phantom kombinuje analogové i digitální technologie s prvotřídním zvukovým výkonem, slibující zvuk bez jakéhokoli přesycení, zkreslení či šumů na pozadí.

Skladem na showroomu
Značka: DEVIALET
45 990 Kč 45 990 Kč / 1 ks
Kategorie: Bezdrátové reproduktory
Záruka: 24 měsíců
Frekvenční rozsah: 18hz - 21 kHz
Celkový výkon: 400W RMS
Maximální úroveň hlasitosti: 98 dB
Reproduktory: Hliníkový celopásmový, 2x hliníkový basový
DAC převodník: Devialet intelligence Processor 24bits/96kHz
Operační systém: Devialet Operating System 2 (DOS 2) up to 24bits/48kHz
Procesor: ARM Cortex-A9 1.25GHz processor 512MB DDR3-1600
Postranní pláty: White RAL 9016 | Gold leaf plated sides
GG874 Devialet Phantom Reactor Opera 1
můžete vidět na showroomu

Dostupný, kompatní a výkonný

Menší varianta Phantom II navzdory překvapivě ještě menším rozměrům z něho proudí výjimečný zvuk a dominuje výkonem, který nemá konkurenci. S bezdrátovým reproduktorem Devialet Phantom můžete poslouchat hudbu z vašeho chytrého telefonu v kvalitě jako z profesionálních systémů.

 

Speciální edice značky

Pro pařížskou operu vytvořil Devialet speciální edici Phantomu, vynikajícího kusu techniky chráněného více než 100 patenty. Výsledkem neúnavného hledání našich inženýrů je, že Phantom vydává ultrahustý zvuk s fyzickým dopadem a přináší hluboce emocionální a ohromující akustický zážitek, který je v souladu s dědictvím excelence Pařížské opery. Inspirován ikonickými pozlacenými interiéry vesmíru, Phantom Opéra de Paris | Devialet má logo Pařížské opery a postranní desky ze zlatých listů, které dokončil Ateliers Gohard, který také obnovuje zlato Opéra Garnier.

 

Nekompromisní bezdrátová kvalita zvuku

Více než 10 let výzkumu a vývoje podalo více než 200 patentů a 100 specialistů na aerodynamiku, automobilový průmysl, akustiku a strojírenství. To je vše, co bylo potřeba k zdokonalení systému schopného posunout hranice fyziky a zajistit standardně nastavený výkon. Nulové zkreslení, nulová sytost, nulový šum pozadí.

 

Inženýrská dokonalost

Devialet směřuje k end-to-end inovacím (hardware, software, design uvnitř i vně a výroba), které nabízejí stále vylepšenou akustiku. K vytvoření Phantomu museli postavit vlastní závod, najmout talenty, kteří byli zvyklí na jedinečné výzvy v jiných průmyslových odvětvích, vymyslet jejich vlastní robotiku a kontrolu kvality. Díky více než 200 patentům a více než 90 oceněním později Devialet Phantom definoval nový druh reproduktorů.

 

Okamžitá konektivita

Ať už jste zvyklí na Bluetooth nebo Wi-Fi, opticku či analog, otevřená architektura Phantomu vám umožní dostat se přímo k hudbě, kterou máte rádi.

 

Multiroom

Díky aplikaci Devialet Spark - volně stažitelné do jakéhokoliv chytrého zařízení, můžete snadno rozehrát celý Váš dům, byt nebo kancelář. Ať už chcete v každé místnosti poslouchat něco jiného nebo ve všech místnostech hrát to samé.

 

Rozměry

 

Recenze magazínu Hifi-Voice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

 

  Francouzská značka Devialet byla založena v roce 2007. Devialet byl myšlenkou tří zvukových specialistů - průkopnického inženýra Pierra Emmanuele Calmela, podnikatele Quentina Sannie a produktového designéra Emmanuele Nardina. Toto trio ve společnosti Devialet opřelo tradiční výrobu luxusních hifi systémů o vysokou kvalitu zvuku, která bude definovat to, co masový spotřebitelský trh definuje jako vynikající zvuk. V současnosti je Devialet držitelem na 200 patentovaných technologií. Značka kombinuje originální a nadčasový design svých produktů s francouzskou kulturou i historií.

 

Zpět do obchodu