dCS Rossini DAC

Britská highendová značka dCS je považována za průkopníka v oblasti převodu zvuku z digitálních zdrojů signálu na analog. Za cíl si klade nabízet ty nejkvalitnější přístroje, které maximálním způsobem zprostředkují ničím nerušený zážitek z hudby.

Její druhou nejvyšší modelovou řadou je Rossini. Její součástí je i nový dCS Rossini DAC, highendový převodník a současně UPnP streamer.  

Skladem na showroomu
Značka: dCS
626 190 Kč
Kategorie: CD/SACD

Rossini DAC využívá poslední verze průlomových technologií značky dCS jako jsou komplexní dCS Ring DAC s vlastním programovatelným hradlovým polem, Digital Processing Platform nebo Clocking System. 

Umožňuje ale také streamovat hudbu ze síťového úložiště NAS, USB disků, streamovacích služeb jako jsou Tidal a Spotify nebo přístrojů značky Apple pomocí protokolu Apple Airplay. Přehrává všechny hlavní bezztrátové formáty včetně DSD a provádí upsampling na DXD. 

Streamovací část přístroje lze intuitivně ovládat pomocí nové firemní aplikace dCS Mosaic.

Provedení hliníkového těla stříbrné nebo černé, rozměry 444 x 435 x 125 mm, hmotnost 15,6 kg.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Britský výrobce dCS nasazuje už dvě desetiletí absolutně nejvyšší laťku v oblasti vývoje přehrávačů, DAC převodníků a nyní i streamerů. Výrobky dCS představují kombinaci špičkové řemeslné techniky a špičkové technologie, čemuž odpovídá i jejich cena. Pokud se ale do nich rozhodnete investovat, máte možnost zažít ten jedinečný okamžik, kdy se svět zastaví a existuje jen hudba.

 

 

Zpět do obchodu