dCS Vivaldi CD/SACD Transport

Britská highendová značka dCS je považována za průkopníka v oblasti převodu zvuku z digitálních zdrojů signálu na analog. Za cíl si klade nabízet ty nejkvalitnější přístroje, které maximálním způsobem zprostředkují ničím nerušený zážitek z hudby.

Vrcholem katalogu je systém Vivaldi, digitální zdroj v maximalistickém pojetí, rozdělený do čtyř samostatných jednotek. Jednou z nich je i SACD/CD transport. 

Skladem na showroomu
Značka: dCS
929 990 Kč
Kategorie: CD/SACD
Záruka: 24 měsíců
dCS Vivaldi CDSACD Transport voix
můžete vidět na showroomu

Vivaldi Transport je vrcholný přístroj značky dCS pro přehrávání stříbrných disků – CS i SACD. Využívá špičkovou mechaniku TEAC Esoteric VRDS Neo, všechna ostatní použitá řešení však pocházejí z vlastních zdrojů dCS.

Jeho zdvojený AES výstup podporuje formát DSD, stejně tak nabízí upsampling dat CD na DXD (24-bit data při toku 352,8kS/s) nebo DSD/128. Disky SACD přehrává v jejich přirozeném formátu DSD.

dCS Vivaldi Transport může spolupracovat s jakýmkoli špičkovým převodníkem, zejména v řetězci s ostatními přístroji vlajkové řady Vivaldi značky dCS vyniká jeho mimořádná muzikálnost a realistický projev.

Provedení hliníkového těla stříbrné nebo černé, rozměry 444 x 435 x 196 mm, hmotnost 23,2 kg.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Britský výrobce dCS nasazuje už dvě desetiletí absolutně nejvyšší laťku v oblasti vývoje přehrávačů, DAC převodníků a nyní i streamerů. Výrobky dCS představují kombinaci špičkové řemeslné techniky a špičkové technologie, čemuž odpovídá i jejich cena. Pokud se ale do nich rozhodnete investovat, máte možnost zažít ten jedinečný okamžik, kdy se svět zastaví a existuje jen hudba.

 

 

Zpět do obchodu