dCS Vivaldi Digital DAC

Britská highendová značka dCS je považována za průkopníka v oblasti převodu zvuku z digitálních zdrojů signálu na analog. Za cíl si klade nabízet ty nejkvalitnější přístroje, které maximálním způsobem zprostředkují ničím nerušený zážitek z hudby.

Vrcholem katalogu je systém Vivaldi, digitální zdroj v maximalistickém pojetí, rozdělený do čtyř samostatných jednotek. Jednou z nich je i D/A převodník Vivaldi Digital DAC.

 

Skladem na showroomu
Značka: dCS
779 990 Kč
Kategorie: CD/SACD
Záruka: 24 měsíců
dCS Vivaldi Digital DAC voix
můžete vidět na showroomu

Vrcholný převodník Vivaldi DAC využívá poslední verze průlomových technologií značky dCS jako jsou komplexní dCS Ring DAC s vlastním programovatelným hradlovým polem, Digital Processing Platform nebo Clocking System. 

Zásadní je nepoužití jakéhokoliv hotového řešení v jediném čipu, ale vytvoření zcela vlastní cesty zpracování signálu, díky které získáváme maximálně kvalitní zvuk z jakéhokoliv digitálního zdroje.

Ty mohou být s převodníkem spojeny celou plejádou připojení – kromě asynchronního USB 2.0 vstupu disponuje Vivaldi DAC i vstupy AES3, Dual AES, SDIF-2 a S/PDIF. Převodník přehrává všechny hi-rezové formáty včetně DXD (24-bitová data při 352,8 and 384kS/s) plus DSD/64 nebo DSD/128.

Díky digitálnímu ovládání výstupní hlasitosti může být Vivaldi DAC připojený přímo na výkonový zesilovač, v sestavě tak dokáže nahradit předzesilovač.

Provedení hliníkového těla stříbrné nebo černé, rozměry 444 x 435 x 151 mm, hmotnost 16,2 kg.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Britský výrobce dCS nasazuje už dvě desetiletí absolutně nejvyšší laťku v oblasti vývoje přehrávačů, DAC převodníků a nyní i streamerů. Výrobky dCS představují kombinaci špičkové řemeslné techniky a špičkové technologie, čemuž odpovídá i jejich cena. Pokud se ale do nich rozhodnete investovat, máte možnost zažít ten jedinečný okamžik, kdy se svět zastaví a existuje jen hudba.

 

 

Zpět do obchodu