dCS Vivaldi Upsampler

Britská highendová značka dCS, která byla založena v roce 1987 pod jménem Data Conversion Systems v univerzitní Cambridgi, je považována za průkopníka v oblasti převodu zvuku z digitálních zdrojů signálu na analog. Za cíl si klade nabízet ty nejkvalitnější přístroje, které maximálním způsobem zprostředkují ničím nerušený zážitek z hudby.

Vrcholem katalogu je systém Vivaldi, digitální zdroj v maximalistickém pojetí, rozdělení do čtyř samostatných jednotek. Jednou z nich je i upsampler a streamer Vivaldi Upsampler. 

Skladem na showroomu
Značka: dCS
594 890 Kč
Kategorie: CD/SACD
Záruka: 2 roky
dCS Vivaldi Upsampler premium
můžete vidět na showroomu

Vivaldi Upsampler je „digital-to-digital“ převodník a síťový streamer, který "přepočítává" digitální signál v jakékoliv formě a z různých reprodukčních zařízení dle nastavení na hi-rezové formáty DXD (PCM 24 bit/352,8 kHz nebo 384 kHz dle základního taktu), DSD (2,822 MHz nebo 5,644 Mhz), případně na standardní PCM 24 bit/192 kHz. Výsledkem je ještě zdokonalený zvuk celého systému dCS Vivaldi.

Provedení hliníkového těla stříbrné nebo černé, rozměry 444 x 435 x 125 mm, hmotnost 14,2 kg. Streamovací část přístroje lze intuitivně ovládat pomocí nové firemní aplikace dCS Mosaic.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Britský výrobce dCS nasazuje už dvě desetiletí absolutně nejvyšší laťku v oblasti vývoje přehrávačů, DAC převodníků a nyní i streamerů. Výrobky dCS představují kombinaci špičkové řemeslné techniky a špičkové technologie, čemuž odpovídá i jejich cena. Pokud se ale do nich rozhodnete investovat, máte možnost zažít ten jedinečný okamžik, kdy se svět zastaví a existuje jen hudba.

 

 

Zpět do obchodu