Oracle Audio CD 2500 Mk IV player

Vrcholný CD přehrávač značky Oracle Audio. Čtvrtá generace definitivního přehrávače na robustní akrylové základně (42,5 x 36,3 cm) na delrinových nožkách, z níž stoupají čtyři nohy s uvnitř ukrytými mohutnými pružinami a dvanácti prvky z různých materiálů, které zajišťují dokonale "plovoucí" prostředí". Z jednoho kusu hliníku potaženého polyuretanovým lakem vybroušené šasi je jemně tvarované, má hmotnost poctivých 16 kg a zásadním prvkem je "poklop" přímo uprostřed horní plochy s mechanikou s černým nylonem v okolí laseru a mocným magnetickým pukem, který CD udrží ve správné poloze. 

Na antivibračním systému na bázi pružného Delrinu je postavena také použitá mechanika - tento několika stupňový systém odpružení vychází z konstrukcí používaných na firemních gramofonech, konkrétně třeba modelu Delphi. Mechanika Philips CD PRO 2LF, která podporuje běžný CD standard.

O zpracování signálu se v CD2500 MkIV starají čipy Burr Brown 1792-AG, díky nimž lze krom standardních rozlišení z kompaktních disků využít plné podpory 24 bit / 192 kHz PCM signálu z koaxiálního vstupu. Přehrávač má pak čtyři diskrétní analogové moduly, kterými vede zpracované signály.

Skladem na showroomu
Značka: Oracle Audio
560 090 Kč
Kategorie: CD/SACD
Záruka: 2 roky

Dynamika 123 dB a odstup signálu a šumu 129 dB, celkové harmonické zkreslení nepřesahuje 0,0015%, přičemž pracovní frekvenční rozsah na analogovém výstupu je 10 - 50 000 Hz (+/- 0,3 dB). 

Rozměry: 425 x 150 x 363 mm, Váha: 16 kg, https://www.oracle-audio.com/cd2000-mkiii-cd2500-mkiv

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Od roku 1979 produkty kanadské společnosti Oracle Audio uspokojují vášnivou touhu tisíců audiofilů na celém světě. Společnost sama sebe definuje jako vášnivé umělce, kteří vytvářejí jedinečné plastiky, které reprodukují hudbu. Snaží se o to, aby její výrobky hrály skutečnou a pravou hudbu, která s Vámi bude vibrovat a otřásat! 

V roce 1942 Igor Fedorovič Stravinský napsal ve své mistrovské práci s názvem Poétique Musicale (Hudební poetika), že „nestačí slyšet hudbu, ale měli bysme ji také vidět“. Filozofie Oracle Audio vychází právě z těchto slov. Také název společnosti vychází z této filozofie Oracle vychází z řeckého „oraw“, které v překladu znamená „vidět“. 

Zpět do obchodu