Pro-Ject CD Box S2

Ultra kompaktní CD přehrávač

Tento nenápadný CD přehrávač si hravě poradí s CD, CD-R, CD-RW a hybridními SACD disky. Jeho předností je robustní štěrbinová celokovová mechanika konstruovaná pro přehrávání v reálném čase 1:1 a vynikající integrovaný D/A převodník 32 bitů / 384 kHz. Vybírat můžete také mezi dvěma digitálními filtry (FIR a IIR).

I přes minimalistické rozměry je díky vynikajícímu zvuku rovnocenným protivníkem všem konkurentům. CD BOX S2 je ideálním partnerem pro zesilovač Maia S2 nebo Stereo Box S2 s excelentním poměrem výkon / cena.

Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Zvolte variantu
13 990 Kč
Kategorie: CD/SACD
Frekvenční rozsah: 20 Hz - 20 kHz
Hmotnost: 1 kg
Rozměry: Š: 21 cm, H: 16 cm, V: 4 cm

Na rozdíl od DVD nebo Blu-ray přehrávačů je čistý CD přehrávač nejvhodnější volbou pro přehrávání stereo hudby. Mechanika v CD Boxu S2 umožňuje přehrávání CD s přesností na 1 bit. Přehrávač je řízen minipočítačem, který optimalizuje CD mechaniku pro bitově přesné čtení v poměru 1:1 a zajišťuje moderní a audiofilské řešení přehrávání. CD je načítáno do paměti, což umožňuje opravu chyb při čtení a zajišťuje nejlepší možnou kvalitu zvuku.

Nový a pokročilý čip DAC umožňuje přesnější a podrobnější digitální a analogový převod. Novinkou je možnost přepínání mezi digitálními filtry IIR a FIR. Filtry FIR jsou složitější DSP operace a vyžadují větší výpočetní výkon. Umožňují však jemnější a lineární zpracování digitálního signálu. Pro ještě větší univerzálnost může optický digitální výstup napájet externí DAC. Tímto způsobem můžete nechat svůj oblíbený špičkový DAC převést přesně přenesený bitový tok z CD.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu