Výhodný set - PS Audio DirectStream Memory Player + DirectStream DAC

Výprodej skladu. Jedná se o poslední kusy, které jsou prodejné pouze v tomto setu.

 

DMP je univerzální přehrávač, schopný přehrávat různé typy Audio optických disků, SACD, CD, CD-R/RW, stejně jako uložená data prostřednictvím digitálního vstupu USB. (Barevné provedení: Black)

DirectStream DAC je referenční D/A převodník, který je na rozdíl od jakéhokoli standardního DAC založeného na čipu a celosvětově získal nespočet ocenění.

Americká značka PS Audio je v současnosti jedním z předních výrobců digitálně-analogových technologií, zesilovačů a napájecích řešení ve světě high-

 

Skladem na showroomu
Značka: PS Audio
349 000 Kč
Kategorie: CD/SACD
Záruka: 24 měsíců
Typ přehrávače: CD/SACD transport
Podporované formáty: FLAC, APE, WMA, MP3, M4A, AAC, DTS, AC3, WAV, DSF, MKA, PCM, OGG, from discs or USB input.
Podporované optické disky: AVCHD, HRx, SACD, CD, CD-R/RW, DVD±R/RW, DVD±R DL
Výhodný set - PS Audio DirectStream Memory Player + DirectStream DAC
Tip můžete vidět na showroomu

PS Audio DirectStream Memory Player

Ve vašich sbírkách CD, HRx a SACD je uzamčeno množství hudby, kterou jste dosud neslyšeli. Memory Player DirectStream odhaluje hudební poklady dávno pohřbené ve vaší knihovně. Osm let výzkumu, dva roky vývoje, je DMP naším vrcholným úspěchem v hudební reprodukci optických médií. Pokud jsou na trhu nějaké lépe znějící přehrávače, nevíme o nich. Vdechněte svému CD sbírce hrané prostřednictvím jakéhokoli DAC nový život. Odešlete surovou vrstvu DSD SACD do svého DirectStream, abyste mohli poprvé slyšet, co již na těchto discích s vysokým rozlišením nebylo pro externí DAC k dispozici.

Vstupy: 2 x HDMI, coax, XLR, optika toslink, USB, Network Bridge slot. MP4. Výstupy: 3x HDMI, 3 x coax, 1 x XLR. Hmotnost 13,5 kg, rozměry 36 x 43 x 10 cm, provedení: černá

Oficiální stránky výrobce: DirectStream Memory Player

Recenze magazínu Hi-Fi Voice

 

PS Audio DirectStream DAC

DirectStream je jedním z nejpozoruhodnějších DAC, jaký kdy byl postaven, s tím souhlasí všichni hlavní recenzenti. Diskrétní konverze založená na dokonalosti, která odhalí všechny chybějící informace skrývající se ve vašich digitálních zvukových médiích. CD, streamování zvuku, média založená na PCM nebo DSD s vysokým rozlišením jsou odborně převzorkována v DirectStream na dvacetinásobek rychlosti DSD a výstup jako čistý analog přímo do vašeho zesilovače nebo předzesilovače. Nikdy předtím nebyl lepší znějící DAC, který by se blížil ceně DirectStream. Je to první volba tisíců kritických posluchačů po celém světě a díky své schopnosti upgreadů ve formě bezplatné aktualizace operačního systému nikdy nezastará.

 

DirectStream je osazen streamovacím modulem Bridge II. 

 

Recenze magazínu Hi-Fi Voice

 

Oficiální stránky výrobce: DirectStream DAC

 

 

PS Audio DirectStream Memory Player video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

„Hudba. To je všechno co děláme.“ 

Americká značka PS Audio sídlí v tamní Mekce high-endového zvuku - coloradském Boulderu. Svou cestu započala firma začátkem 70. let výrobou kompaktního phono předzesilovače, ale za čtyři dekády snad nemohla učinit větší obrat a dnes je to jeden z nejsnaživějších producentů digitálních technologií. Co se ovšem nezměnilo, to je fakt, že stále jde o rodinnou a na poměry highů-endu nijak obří firmu s nějakými 30 zaměstnanci. 

Přestože záběr výrobního katalogu sahá od kabelů, aktivních regenerátorů napájecí sinusoidy a běžných filtrů (a řešení napájení celkově) až po klasické hi-fi komponenty - předzesilovače, D/A převodníky, diskové přehrávače / streamery, přenoskové předzesilovače až po integrované a koncové zesilovače. 

Zpět do obchodu