Roksan Attessa CD Transport

CD Transport, optimalizovaný tak, aby byl dokonalým partnerem pro váš systém Attessa, který se integruje k zesilovači Attessa a stane se tak jediným systémem. Získáte tak všechny výhody špičkového Hi-Fi systému, jako je MQA při použití spolu se Streaming, nebo integrated Amp.

Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Zvolte variantu
Značka: Roksan
16 990 Kč 16 490 Kč od 16 490 Kč
Kategorie: CD/SACD
Záruka: 2 roky
CD Přehrávač z řady Attessa, který je skvělým doplňkem zesilovačů Attesa. Umožňuje přehrávání zvuku v kvalitě Master Quality. Podobně je navržený systém, aby minimalizoval délku signálové cesty z laseru a omezil tak jitter. Díky vlastnímu firmwaru vyvinutému speciálně pro řadu Attessa je přehrávání čisté, přesné a snadněji dosažitelné než kdy dříve.

Klíčové vlastnosti

  • Optimalizováno tak, aby bylo perfektním partnerem pro zesilovače Attessa
  • Komunikace MaestroUnite mezi CD Transport a Attessa Amplifiers znamená, že se tyto dva produkty po nastavení spojí do jediného systému, technologie a aplikace vyvinuté na míru pro Roksan.
  • Přehrávání CD ovládané z aplikace BluOS ve spolupráci s Attessa Streaming Amplifier
  • Podpora přehrávání MQA v kombinaci s Attessa Streaming Amplifier

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
   
Roksan je britský výrobce Monitor audio produktů pro domácí použití se sídlem v Rayleigh, Essex. Je nejlépe známý pro svůj vlivný a inovativní design pro hi-fi zařízení a zejména pro svou platformu Xerxes pro přehrávání LP desek. V posledních produktech Roksan využívá streamovací aplikace BluOS, která v současné době nabízí jednu z nejlepších aplikací pro mobilní zařízení a počítače.
   

 

Zpět do obchodu