KEF Q250c

Menší z dvojice centrálních reproduktorů do domácího kina z nové řady Q jež je osazen výškovým reproduktorem koaxiálním měničem Uni-Q. Q250C je vhodný spíše do menších prostor nebo kde není možnost instalovat větší model Q650C.

Jihoanglická značka KEF už víc než 50 let vyrábí reproduktorové soustavy pro všechny milovníky reprodukované hudby. V jejím portfoliu najdete nejen dostupnou modelovou řadu Q, ale i highendovou dvojici Blade nebo zcela vrcholný a stále futuristický model Muon.

Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na objednávku - termín upřesníme Zvolte variantu
Značka: KEF
9 990 Kč
Kategorie: Centrální
Záruka: 24 měsíců

Dvouapůlpásmová bassreflexová centrální reprosoustava. Osazení měničů: 1 x  nová generace koaxiálního reproduktoru Uni-Q se 130 mm středovým reproduktorem a 25 mm výškovým měničem a 2 x 130 mm pasivním zářičem ABR. 

Frekvenční rozsah 57 Hz - 28 kHz; doporučený výkon zesilovače 10 - 100 wattů; citlivost 87 dB; impedance 8 ohmů. Rozměry 184 x 525 x 214 mm, hmotnost 7,5 kg.

 

Volitelná mřížka z černé tkaniny s magnetickým uchycením: 969,-/kus.

 

Oficiální stránky výrobce: KEF Q250C 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

 

Anglický výrobce KEF s více než padesátiletou tradicí má široký sortiment reprosoustav pro náročné i velice náročné posluchače a to jak v klasické podobě (soliterní provedení ozvučnice v různých úpravách), tak i ve vestavných (Ci - Custom installation) reproduktorech pro instalaci do zdi, stropu či připravených nábytkových stěn. V nabídce KEF "Ci" reproduktorů najdete rovněž ozvučení pod označením Ventura určené pro venkovní účely jako např. terasa, bazén, sauna, jachta apod.

 

Vlajková řada The Reference od KEF z jihoanglického Maidstone, ležícího napůl cesty mezi Londýnem a bílými útesy doverskými je již pěkných pár let jednou ze stálic high-endového světa, byť od doby kdy byla tato řada králem celého výrobního programu firmy přibyly fascinující modely jako Muon nebo Blade. Řada Reference je tak high-endem pro ty, kteří stále ještě ctí klasické tvary. Navíc je Reference, v porovnání s většinou dramaticky zdražující konkurence, v dnešním světě vlastně ještě docela dostupnou řadou.

Zpět do obchodu