Sonus Faber Lumina Center I

Lumina CI je dvoupásmový centr, který vám umožní sestavit z této řady reprosoustav kompletní domácí kino. Je orientován horizontálně a jeho podstavec v sobě obsahuje basreflexové vyústění. Ozvučnice je stejně jako u ostatních modelů řady Lumina opatřena čelní deskou z několika vrstev pravé dřevěné dýhy, na kterou navazuje zadní část pokrytá kůží.  

Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Zvolte variantu
Značka: Sonus Faber
16 490 Kč
Kategorie: Centrální
Záruka: 2 roky
CHUŤ JEDNODUCHOSTI

LUMINA CENTER I

Dokončete své domácí kino
Lumina Center I

LUXUSNÍ, MINIMÁLNÍ, PŘÍRODNÍ

Tento minimalistický a dokonale hranatý design jsme provedli s cílem zdůraznit kvalitu použitých materiálů. Tento princip minimalismu přímo vystihuje podstatu produktu, který byl promyšleně navržen ve spojení s teorií „méně je více“.
Kolekce Lumina obsahuje základní hodnoty Sonus faber a jeho ikonických materiálů, jako je skutečné vícevrstvé dřevo, kůže a přírodní složení driverů.
Jednoduchost zůstává ústředním bodem identity kolekce se snadným nastavením, dostupnou cenou a vynikajícím zvukovým výkonem, což umožňuje každému vychutnat si skutečný zážitek ze Sonus faber kompletně vyrobený v Itálii.
Lumina Center I

KOMPLETNÍ DOMOV, KINO SYSTÉM, UŽÍVAT SI ČAS

Kolekce Lumina je samozřejmě ideální pro stereo poslech. Pokud chcete ze svého systému vytěžit více, Lumina je také ideální protagonista pro vícekanálový systém.
Díky většímu důrazu a obsahu akčních scén, dialogů a soundtracků se Lumina dokonale hodí k modelům subwooferů Gravis, které mají odpovídající povrchové úpravy a materiály. Lumina a Gravis se spojily a vytvořily systém domácího kina 5.1, který nabízí bohatý, artikulovaný zvuk, který poskytuje možnosti pro růst a úpravy přizpůsobené vašemu prostoru a potřebám poslechu.
Pro ty, kteří chtějí svůj domácí prostor ještě více optimalizovat, nabízí kolekce reproduktorů Palladio Palladio od Sonus faber diskrétní přetíratelné mřížky s jemnými povrchovými úpravami, aby odpovídaly jakémukoli poslechovému prostředí. Navrhování komplexního vícekanálového systému Sonus faber nebylo nikdy dostupnější s řadami Lumina, Gravis a Palladio nabízejícími nekonečné možnosti, jejichž výsledkem je přirozený zvukový zážitek prostřednictvím čistého a krásného designu.

SPECIFIKACE

SYSTÉM
2pásmový horizontální reproduktorový systém. Design odvětrávané krabice.

REPRODUKTORY
Tw: Ovladač DAD™ s vysokým rozlišením Ø 29 mm
Mw: unášeč papírového kužele Ø 2 x 120 mm

CROSSOVER
Optimalizovaná amplitudová/fázová odezva pro optimální prostorový/časový výkon. Dělicí frekvence: 2000 Hz.

FREKVENČNÍ ODEZVA
65 Hz -24 000 Hz

CITLIVOST
87dB SPL (2,83V/1m)

NOMINÁLNÍ IMPEDANCE
4 ohmy

DOPORUČENÝ VÝKON ZESILOVAČE
30W – 100W, nezkreslený signál

ROZMĚRY (VXŠXH)
168,6 x 523,6 x 212,7 mm
6,6 x 20,6 x 8,4 palce

HMOTNOST
Každý 7,6 kg
16,8 lb každý

Oficiální stránky výrobce: Sonus Faber Lumina Center I

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Italská firma Sonus Faber byla založena v roce 1983 a dnes je, coby jeden z nejvýznamnějších výrobců reprosoustav, součástí skupiny Fine Sounds Group, do které patří také například legendární výrobce High-End audio elektroniky, firma McIntosh.
Na první pohled u výrobků Sonus Faber zaujmou precizně vyrobené ozvučnice, ve kterých se odrážející italský smysl pro krásu a řemeslná zručnost. Každý detail je zpracován s neuvěřitelnou precizností. Můžete si však být jisti, že jejich tvar i prvotřídní materiály byly zvoleny především na základě jejich vlivu na zvuk. Se stejnou pečlivostí je přistupováno k vývoji a volbě jednotlivých reproduktorů.
Reprosoustavy Sonus Faber jsou tedy vyjímečné nejen svým luxusním designem, ale hlavně čistým, temperamentním zvukem, bohatým na detaily i prostor.

Zpět do obchodu