Sonus Faber Olympica Nova Center II

V systémech domácího kina je jednou z nedůležitějších součástí centr, protože většina zvukového děje se odehrává právě v něm.

Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Zvolte variantu
Značka: Sonus Faber
174 990 Kč
Kategorie: Centrální
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 29 kg

Olympica Nova Center II používá třípásmovou konstrukci se zdvojeným basem i zdvojenými středy. Proto je ideálním partnerem sloupovým modelům řady Olympica Nova, včetně nevyššího modelu Olympica Nova V. Centr má v příslušenství malý podstavec, umožňující jeho naklopení, lze však také montovat na samostatně prodávaný podlahový stojan.

Ozvučnice řady Olympica Nova jasně prezentují přírodní materiály – dřevo, aluminium a kůži. Přírodou je inspirována i samotná konstrukce obvodových stěn, které jsou uvnitř zatočeny do spirály tak, aby proudění vzduchu v ozvučnici bylo co nejvíce optimalizováno. Pro dokonalé podání basů je použit také basreflex typu Stealth Ultraflex.

Model: Olympica Nova Center II
Koncepce: 3-pásma, basreflex typu Stealth Ultraflex
Vysokotónový reproduktor: 1x H28 XTR3 - 28 mm textilní membrána, technologie DAD™. Magnetický systém s neodymiovým nástavcem.
Středotónový reproduktor: 2x M15 XTR2-08 se 150 mm membránou ze směsi celulózové drti, kapoku , kenafu a dalších přírodních vláken a CCAW cívkou.
Basový reproduktor: 2 x W18XTR2-08 s lehkou 180 mm sendvičovou membránou tvořenou ze syntaktického materiálu potaženého celuózovou směsí.
Dělící frekvence: 250 Hz - 1.550 Hz (vyhybka s Paracross topologií)
Frekvenční rozsah: 35 Hz – 35.000 Hz
Citlivost (2.831V/1M): 90 dB SP
Jmenovitá impedance: 4 Ohm
Doporučený výkon zesilovače: 50W – 300W
Maximální dlouhodobé vstupní napětí (IEC-268-5): 22V rms
Rozměry na stojanu: 719,9 x 866 x 459,7 mm
Rozměry bez stojanu: 278,1 x 866 x 459,7 mm
Hmotnost bez stojanu: 29 kg

 

Oficiální stránky výrobce: Sonus Faber Olympica Nova Center II

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Italská firma Sonus Faber byla založena v roce 1983 a dnes je, coby jeden z nejvýznamnějších výrobců reprosoustav, součástí skupiny Fine Sounds Group, do které patří také například legendární výrobce High-End audio elektroniky, firma McIntosh.
Na první pohled u výrobků Sonus Faber zaujmou precizně vyrobené ozvučnice, ve kterých se odrážející italský smysl pro krásu a řemeslná zručnost. Každý detail je zpracován s neuvěřitelnou precizností. Můžete si však být jisti, že jejich tvar i prvotřídní materiály byly zvoleny především na základě jejich vlivu na zvuk. Se stejnou pečlivostí je přistupováno k vývoji a volbě jednotlivých reproduktorů.
Reprosoustavy Sonus Faber jsou tedy vyjímečné nejen svým luxusním designem, ale hlavně čistým, temperamentním zvukem, bohatým na detaily i prostor.

Zpět do obchodu