Sonus faber Sonetto Center I

Sonetto Center I je dvoupásmový centrální reproduktor do systémů domácího kina, doplňující řadu řady Sonus faber Sonetto.

Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Zvolte variantu
Značka: Sonus Faber
24 990 Kč –15 % 21 190 Kč
Kategorie: Centrální
Záruka: 24 měsíců
Typ reproduktorů: Centrální
Počet pásem: 2-pásmové
Impedance: 4 Ω
Citlivost: 90 dB
Doporučený výkon zesilovače: 50W – 200W
Rozměr reproduktoru: 242 x 495 x 303 mm
Hmotnost reproduktoru: 6,5 kg
SONUS FABER SORENTTO Centre 1 1H
Akce
24 990 Kč –15 %

Je orientován horizontálně jeho podstavec umožňuje naklápění. Povrch je stejně jako u ostatních modelů řady tvořen pravou dřevěnou dýhou a basreflex je vyveden směrem dozadu. Je použit 1x 29mm vysokotónový reproduktor s DKM membránou a technologií DAD a 2x 150mm středobasový reproduktor s membránou ze směsi celulózové dřeně a jiných přírodních vláken.

Oficiální stránky výrobce: Sonetto Center I

Sonus faber Sonetto I center video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Italská firma Sonus Faber byla založena v roce 1983 a dnes je, coby jeden z nejvýznamnějších výrobců reprosoustav, součástí skupiny Fine Sounds Group, do které patří také například legendární výrobce High-End audio elektroniky, firma McIntosh.
Na první pohled u výrobků Sonus Faber zaujmou precizně vyrobené ozvučnice, ve kterých se odrážející italský smysl pro krásu a řemeslná zručnost. Každý detail je zpracován s neuvěřitelnou precizností. Můžete si však být jisti, že jejich tvar i prvotřídní materiály byly zvoleny především na základě jejich vlivu na zvuk. Se stejnou pečlivostí je přistupováno k vývoji a volbě jednotlivých reproduktorů.
Reprosoustavy Sonus Faber jsou tedy vyjímečné nejen svým luxusním designem, ale hlavně čistým, temperamentním zvukem, bohatým na detaily i prostor.

Zpět do obchodu