Sonus faber Sonetto Center II

Sonetto Center II se svou 3-pásmovou konstrukci ideálním partnerem ke sloupovým reprosoustavám Sonetto pro vytvoření systému domácího kina.

Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Zvolte variantu
Značka: Sonus Faber
49 990 Kč
Kategorie: Centrální
Záruka: 24 měsíců
Typ reproduktorů: Centrální
Počet pásem: 3-pásmová
Impedance: 4 Ω
Citlivost: 91 dB
Frekvenční rozsah: 42 Hz – 25.000 Hz
Doporučený výkon zesilovače: 50W – 300W
Rozměr reproduktoru: 289 x 743 x 409 mm
Hmotnost reproduktoru: 16,2 Kg

Sonetto II center je orientován horizontálně jeho podstavec umožňuje praktické naklápění. Povrch je stejně jako u ostatních modelů řady tvořen pravou dřevěnou dýhou. Basreflex je vyveden směrem dozadu. Je použit 1x 29mm vysokotónový reproduktor s DKM membránou a technologií DAD, 2x 150mm středotónový s membránou ze směsi celulózové dřeně a jiných přírodních vláken a 2x 150mm basový reproduktor s aluminiovou membránou. 

Oficiální stránky výrobce: Sonetto II center

Sonetto center II video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Italská firma Sonus Faber byla založena v roce 1983 a dnes je, coby jeden z nejvýznamnějších výrobců reprosoustav, součástí skupiny Fine Sounds Group, do které patří také například legendární výrobce High-End audio elektroniky, firma McIntosh.
Na první pohled u výrobků Sonus Faber zaujmou precizně vyrobené ozvučnice, ve kterých se odrážející italský smysl pro krásu a řemeslná zručnost. Každý detail je zpracován s neuvěřitelnou precizností. Můžete si však být jisti, že jejich tvar i prvotřídní materiály byly zvoleny především na základě jejich vlivu na zvuk. Se stejnou pečlivostí je přistupováno k vývoji a volbě jednotlivých reproduktorů.
Reprosoustavy Sonus Faber jsou tedy vyjímečné nejen svým luxusním designem, ale hlavně čistým, temperamentním zvukem, bohatým na detaily i prostor.

Zpět do obchodu