Sonus Faber Vox Tradition

Model VOX je určen pro důležitou pozici centru v systému domácího kina a je tak logickým doplněním řady logickým doplněním řady Homage Tradition. Stejně jako u ostatních reprosoustav této řady, je i u modelu VOX použita ozvučnice tvaru loutny, vyztužená systémem Exoskeleton. K omezení rezonancí slouží prvky Dampshelves a basreflexové vyústění je řešeno technologií Stealth Ultraflex, která zabraňuje vzniku slyšitelných turbulencí. Reprosoustava stojí na podstavci umožňujícím regulaci náklonu pro dokonalé směrování.

Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Zvolte variantu
Značka: Sonus Faber
339 990 Kč
Kategorie: Centrální
Záruka: 2 roky
LUXUS KAŽDÝ DEN

VOX TRADICE

The Voice of the Made in Italy

ZKUŠENOSTI, KLASICKÝ A RETRO PŘÍSTUP

Nová kolekce Homage Tradition zdědila vzácné učení mistrů italské výroby houslí a zkušenosti získané za 20 let navrhování a vývoje řady Homage s klasickým a lehce retro přístupem.

ESTETIKA DOLCE VITA

Svět starověkých loděnic a tradice italských lodníků jsou podstatou inspirace designu kolekce Tradition. Nová úprava Wengè s javorovými intarziemi je skutečnou estetickou novinkou kolekce a okamžitě ji spojuje s elegantním a nadčasovým designem nejslavnějších italských motorových člunů ``La Dolce Vita`` s jejich ikonickými dřevěnými trupy.

SPECIFIKACE

SYSTÉM
3cestný, plně paraaperiodický odvětrávaný box Technologie „Stealth Ultraflex System“.

REPRODUKTORY
Tw: H28 XTR3-04 DAD Arrow Point, Ø 28 mm
Md: M15 XTR-08 Neodymový magnetový systém, Ø 150 mm
Š: 2 x Š18XTR-08, Ø 180 mm

CROSSOVER
250 Hz - 2500 Hz

FREKVENČNÍ ODEZVA
40 Hz – 35 000 Hz, včetně Stealth reflexu

CITLIVOST
89 db SPL (2,83 V/1 m)

NOMINÁLNÍ IMPEDANCE
4 ohmy

DOPORUČENÝ VÝKON ZESILOVAČE
50W – 350W, bez klipování

ROZMĚRY (VXŠXH)
315 x 836 x 385 mm
12,4 x 32,9 x 15 palců

HMOTNOST
35 kg – čistá hmotnost
77 lb – čistá hmotnost

Oficiální stránky výrobce: Sonus Faber Vox Tradition

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Italská firma Sonus Faber byla založena v roce 1983 a dnes je, coby jeden z nejvýznamnějších výrobců reprosoustav, součástí skupiny Fine Sounds Group, do které patří také například legendární výrobce High-End audio elektroniky, firma McIntosh.
Na první pohled u výrobků Sonus Faber zaujmou precizně vyrobené ozvučnice, ve kterých se odrážející italský smysl pro krásu a řemeslná zručnost. Každý detail je zpracován s neuvěřitelnou precizností. Můžete si však být jisti, že jejich tvar i prvotřídní materiály byly zvoleny především na základě jejich vlivu na zvuk. Se stejnou pečlivostí je přistupováno k vývoji a volbě jednotlivých reproduktorů.
Reprosoustavy Sonus Faber jsou tedy vyjímečné nejen svým luxusním designem, ale hlavně čistým, temperamentním zvukem, bohatým na detaily i prostor.

Zpět do obchodu