Dynaudio days

Dynaudio Days

Právě začínají!

 

Představujeme vám Dynaudio Days - oslavu zvuku, vášně a dokonalých basů. Připojte se k nám, abyste objevili špičkovou kvalitu zvuku značky Dynaudio. Serie Focus, Emit, Evoke, Confidence a Contour nyní slevou až 15%. Dejte svému poslechu nový rozměr na Dynaudio Days!

 

Platí pouze do 20.4.2024

 

Přejít na produkty

Dynaudio days
Dynaudio days

Serie Focus pro všestranné využití

Produkty série Focus jsou nabité moderními technologiemi streamování, ale také bohatou nabídkou fyzických portů. Díky funkcím jako Spotify Connect, Tidal Connect, Apple AirPlay 2, Google Chromecast, Roon, Bluetooth a UPnP si pustíte jakoukoliv skladbu jaká byla kdy nahrána, vše z pohodlí vašeho chytrého telefonu, tabletu nebo počítače. Pokud by i to bylo málo, s pomocí digitálních a analogových vstupů přidáte jakékoliv zařízení schopné přehrávání zvuku, včetně vašeho stávajícího CD přehrávače, gramofonu, ale také TV nebo počítače.

Přizpůsobí se vašemu prostoru

Reproduktory série Dynaudio Focus jsou prvními aktivními reproduktory na světě se zabudovanou korekcí akustiky Dirac Live. Jedná se o nejpokročilejší software pro kalibraci zvuku, který pomůže vašim reproduktorům Focus dosáhnout plného potenciálu v jakékoli poslechové místnosti. Pomocí volitelného upgradu umíte zkorigovat jakékoli nedokonalosti vaší místnosti pro ještě lepší čistotu zvuku, pevnější bas a přesnější vykreslování prostoru.

Dynaudio days
 
Zpět do obchodu