KEF Q50a

Efektový reproduktor KEF Q50a využívá technologii Uni-Q, aby jej poskytl v plném účinku. Prostorový reproduktor s podporou Dolby Atmos Q50a je optimalizovaný pro systémy domácího kina řady Q, nabízí nejnovější řadu ovladačů Uni-Q a pokročilou technologii pro vážnou dynamiku a přesný a čistý zvuk.

Jihoanglická značka KEF už víc než 50 let vyrábí reproduktorové soustavy pro všechny milovníky reprodukované hudby. V jejím portfoliu najdete nejen dostupnou modelovou řadu Q, ale i highendovou dvojici Blade nebo zcela vrcholný a stále futuristický model Muon.

Na objednávku - termín upřesníme
Značka: KEF
12 580 Kč
Kategorie: Efektové
kef q50a black top closeup 1024x1024
můžete vidět na showroomu

Dvoupásmová uzavřená reprosoustava určená pro Dolby Atmos; osazení měničů: nová generace koaxiálního reproduktoru Uni-Q se 130 mm středovým reproduktorem a 25 mm výškovým měničem. 

Frekvenční rozsah 105 Hz - 18,5 kHz; doporučený výkon zesilovače 10 - 100 wattů; citlivost 86 dB; impedance 8 ohmů. Rozměry 174 x 180 x 259 mm, hmotnost 4,25 kg.

Barevná provedení černá nebo bílá.

Cena za pár. 

Oficiální stránka výrobce: KEF Q50a

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

 

Anglický výrobce KEF s více než padesátiletou tradicí má široký sortiment reprosoustav pro náročné i velice náročné posluchače a to jak v klasické podobě (soliterní provedení ozvučnice v různých úpravách), tak i ve vestavných (Ci - Custom installation) reproduktorech pro instalaci do zdi, stropu či připravených nábytkových stěn. V nabídce KEF "Ci" reproduktorů najdete rovněž ozvučení pod označením Ventura určené pro venkovní účely jako např. terasa, bazén, sauna, jachta apod.

 

Vlajková řada The Reference od KEF z jihoanglického Maidstone, ležícího napůl cesty mezi Londýnem a bílými útesy doverskými je již pěkných pár let jednou ze stálic high-endového světa, byť od doby kdy byla tato řada králem celého výrobního programu firmy přibyly fascinující modely jako Muon nebo Blade. Řada Reference je tak high-endem pro ty, kteří stále ještě ctí klasické tvary. Navíc je Reference, v porovnání s většinou dramaticky zdražující konkurence, v dnešním světě vlastně ještě docela dostupnou řadou.

Zpět do obchodu