Eternal Sound

Eternal
Sound

 

 

Když se skloubí kvalitní design & high-end audio a vytvoří společně produkt s trvalou hodnotou napříč generacemi

0Q2A1382

 

0Q2A1333a

MASIVNÍ DŘEVO, KŮŽE, SKLO, HLINÍK A OCEL

 

 

Všechny tyto materiály se spojují v tomto designovém Hi-Fi nábytku, který vznikl ve spolupráci mezi studiem Olgoj Chorchoj, uměleckým výrobcem zeitgeist.limited a specialisty na audio & video VOIX. Co může být lepší, než si vychutnat hudbu přehrávanou z vinylu v kombinaci s designem vytvořeným na míru tomuto zážitku.

 

Vnikly tak tři Hi-Fi komody na audio elektroniku a příslušenství pro ty nejvěrnější milovníky špičkového zvuku, přičemž komody 70s Long, 70s Tall a 90s Steel jsou vizuálně inspirované dvěma charakteristickými obdobími. Použití dřeva z masivu pomáhá tlumit vibrace, aby hudba ještě lépe vynikla, ocel ji pevně drží na nohách, kalené barevné sklo organizuje sbírku vinylů a kůže jim dodává luxusní organický dotek.

70s Yellow

 

"Hlavní myšlenkou produktu je jeho trvalá hodnota, snaha vytvořit něco se specifickým účelem, něco, čeho si budou klienti dlouhou dobu vážit a přenášet z generace na generaci."

 

Michal Froněk, Olgoj Chorchoj

OLGOJ CHORCHOJ

 

Architektonicko-designérské studio Olgoj Chorchoj, tvořené duem Michal Froněk a Jan Němeček, bylo založeno v roce 1990 během workshopu Vitra Design Musea. Již od prvopočátku má studio široký záběr: od skleněných váz, porcelánových setů a titanových šperků až po design interiérů a rekonstrukce historických objektů a industriálních budov.

"Nábytek je vyroben bez kompromisu. Výsledkem práce tudíž není nic jiného, než objekty dotažené do posledních maličkostí, zhotovené z prvotřídních materiálů zkušenými designéry a řemeslníky."

 

Jakub Pollág, zeitgeist.limited

ZEITGEIST.LIMITED

 

zeitgeist.limited je surová a poctivá designová značka a výrobce, kterého založil Jakub Pollág. Designér, který se po deseti letech služby v tomto odvětví zaměřil na vývoj a výrobu mimořádných produktů lokálně.

"Díky spolupráci s Olgoj Chorchoj a zeitgeist.limited jsme měli možnost doladit produkt přesně podle potřeb našich náročných zákazníků a dát prostor pro vznik nejen originálního designu, ale i velmi funkčního produktu z pohledu milovníka kvalitního audia."

 

Jan Hanuš, VOIX

VOIX AUDIO & CINEMA

 

VOIX navrhuje a realizuje audiovizuální řešení na míru. Má roky zkušeností s ozvučením soukromých rezidencí i komerčních objektů a jsou etablovaným partnerem architektů, designerů a developerů. Společně s klienty nachází řešení, která splňují vysoké nároky na design a zároveň i na nekompromisní kvalitu zvuku.

 

 

PROHLÉDNOUT SI PRODUKTY

Cena

800000800001
1800000800001
Eternal Sound 03
Eternal Sound 03
Na objednávku - termín upřesníme
800 000 Kč
20352
Eternal Sound 01
Eternal Sound 01
Na objednávku - termín upřesníme
800 000 Kč
20349
Eternal Sound 02
Eternal Sound 02
Na objednávku - termín upřesníme
800 000 Kč
20346
3 položek celkem
Zpět do obchodu