AVIDHIFI Přenoska Ionic

Přenoska prémiové značky AvidHifi

  • Kazeta MC s nízkým výkonem
  • Hliníková trubková konzola
  • Eliptický diamantový stylus
Na objednávku - termín upřesníme
Značka: AVIDHIFI
70 990 Kč
Kategorie: Gramofonové přenosky
Záruka: 2 roky

IONIC

Nabízí pronikavý pohled do zvukové krajiny vaší hudby, nástroje se vryjí do svého vlastního prostoru, hluboko do dálky, a poskytují vám nádherné trojrozměrné zobrazení představení, které vás přesvědčí, že jste tam.

Díky tomu, že je vše pevně uzavřeno v masivním hliníkovém těle, není nikdy slyšet ani náznak hrubosti, vokály jsou hladké jako hedvábí nebo dravé a živé, ale nikdy ne zkreslené. Naše nízkovýkonná kazeta s pohyblivou cívkou Ionic v sobě zahrnuje vše, co je na našich konstrukcích dobré, v atraktivním balení, přičemž zůstává věrná našim původním konstrukčním zásadám, ale je mnohem dostupnější.

"Vyzařoval z ní rozsah a síla vyplňující místnost"
-Ken Kessler

KLÍČOVÉ FUNKCE

  • Konzola z hliníkových trubek
  • Eliptický diamantový stylus
  • Tělo z leteckého hliníku
  • Realizace vašich nahrávek

STĚŽEJNÍ PRINCIPY

Použití stejného přístupu k odstranění vibrací od kritického bodu stylusu pomocí stejného obrobeného těla kazety umožňuje, aby vibrace procházely do raménka a nevracely se zpět do konzoly, čímž se snižuje běžně slyšitelné "mluvení jehly".

Přestože se jedná o náš základní model, podařilo se nám zachovat stejnou sestavu magnetů a cívek, čímž jsme udrželi nízkou dynamickou setrvačnost konzoly, snížili potenciální riziko poškození desky a zajistili nízký povrchový hluk.

"Příjemný zvuk vinylu na nejvyšší úrovni."
-Olaf Storm

PROBUĎTE SVOU HUDBU

S kazetou Ionic na gramofonu máte zaručen vynikající hudební výkon všech vašich vinylů, které vnesou život a realismus do vašeho obývacího pokoje. Vokály vyskakují z tichého pozadí a nabízejí hlubokou zvukovou scénu, díky níž se ocitnete v publiku, žijete s hudbou, představení vás vtáhne.

Milovníci klasické hudby a opery si zamilují tiché pozadí a přesné umístění nástrojů a zpěváků, zatímco rockové fanoušky potěší síla basů a dynamická rychlost a přesnost, která udržuje rytmus jistý a bezpečný. V přehrávači Ionic si každý najde něco pro sebe.

Oficiální stránky výrobce: Avid Cartridge Ionic

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu