Acoustic Signature Novum

Jihoněmecká manufaktura Acoustic Signature si zakládá na tom, že si téměř všechny díly a součástky svých gramofonů, ramének, přenosek a phono předzesilovačů vyrábí sama na vlastních CNC obráběcích strojích z těch nejlepších dostupných materiálů a jednotlivé komponenty a jejich součástky poté ještě manuálně ladí a optimalizuje jejich výkon na maximum. 

Skladem
503 990 Kč
Kategorie: Gramofony

Šestatřicetikilový Novum je prostě gramofon jako žádný jiný. Je navržen tak, aby byl nejen krásný, ale i výjimečně hrál. Pěticentimetrový talíř z velmi měkké slitiny má celkem 24 silencerů značky Acoustic Signature, které eliminují jakékoliv rezonance a vibrace. Je poháněn třemi integrovanými synchronními motory, jejichž chod je digitálně kontrolován vlastním systémem AS. Ložisko z vlastního materiálu Tidorfolon zajišťující bezchybný a neslyšný chod talíře je bezúdržbové. V ceně přístroje nejsou nejsou obsaženy raménko a přenoska.

https://acoustic-signature.com/en/novum/

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Jihoněmecká firma Acoustic Signature zasvětila svou činnost výhradně gramofonům a všemu, co s nimi souvisí. Firma se sloganem "Teutonic Engineering" vyrábí tedy samotné gramofony a gramofonové předzesilovače, raménka, přenosky i pohonné řemínky. To vše od výrobků cenově dostupných až po ty nejdražší z kategorie ultimátního high-endu, jako je gramofon Invictus s cenovkou přesahující tři miliony korun.