Acoustic Signature Storm 2018

Jihoněmecká manufaktura Acoustic Signature si zakládá na tom, že si téměř všechny díly a součástky svých gramofonů, ramének, přenosek a phono předzesilovačů vyrábí sama na vlastních CNC obráběcích strojích z těch nejlepších dostupných materiálů a jednotlivé komponenty a jejich součástky poté ještě manuálně ladí a optimalizuje jejich výkon na maximum. 

Skladem
167 990 Kč
Kategorie: Gramofony

Z ocelové slitiny vyrobený gramofon Storm 2018 váží téměř 28 kilogramů, z čehož 11 připadá na jeho hliníkový talíř. Ten pohání externí synchronní motor, takže přístroj není vystaven jeho eventuálním nežádoucím vibracím. Gramofon Storm 2018 může být vybaven až třemi ramínky a třemi motory. V ceně přístroje nejsou raménko a přenoska obsaženy. 

https://acoustic-signature.com/en/storm-mk2/

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Jihoněmecká firma Acoustic Signature zasvětila svou činnost výhradně gramofonům a všemu, co s nimi souvisí. Firma se sloganem "Teutonic Engineering" vyrábí tedy samotné gramofony a gramofonové předzesilovače, raménka, přenosky i pohonné řemínky. To vše od výrobků cenově dostupných až po ty nejdražší z kategorie ultimátního high-endu, jako je gramofon Invictus s cenovkou přesahující tři miliony korun.