Acoustic Signature TA-9000

 Jihoněmecká manufaktura Acoustic Signature si zakládá na tom, že si téměř všechny díly a součástky svých gramofonů, ramének, přenosek a phono předzesilovačů vyrábí sama na vlastních CNC obráběcích strojích z těch nejlepších dostupných materiálů a jednotlivé komponenty a jejich součástky poté ještě manuálně ladí a optimalizuje jejich výkon na maximum. 

Varianta
Skladem
517 990 Kč
Kategorie: Gramofony

TA-9000 je nejlepší, nejoriginálnější - a se svou víc než půlmilionovou cenovkou za "standardní" provedení - nejextrémnější přenoskové raménko, jaké kdy německá manufaktura Acoustic Signature vyvinula. Samotné raménko se skládá ze dvou hliníkových trubic, z nichž vnitřní je kulatá, zatímco vnější kónická. Spojeny jsou víc než sedmi sty do spirály složenými vycpávkami. Výsledkem tohoto řešení je extrémně pevné, extrémně lehké a extrémně zatlumené ramínko. Kuličková ložiska pocházejí od americké firmy Timken, která je dodává i pro letecký průmysl a astronautiku. Vnitřní kabeláž tvoří jediný kus kabelu z čistého stříbra, protizávaží jsou vyrobena z mědi. Přenoskové rameno TA-9000 je k mání ve dvou velikostech a třech barevných provedeních. Výchozí provedení je stříbrné, černá verze se zlacenými závažími za příplatek 23 790 korun, plně zlacená verze za příplatek 69 990,-.

 

https://acoustic-signature.com/en/tone-arms/ta-9000/

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Jihoněmecká firma Acoustic Signature zasvětila svou činnost výhradně gramofonům a všemu, co s nimi souvisí. Firma se sloganem "Teutonic Engineering" vyrábí tedy samotné gramofony a gramofonové předzesilovače, raménka, přenosky i pohonné řemínky. To vše od výrobků cenově dostupných až po ty nejdražší z kategorie ultimátního high-endu, jako je gramofon Invictus s cenovkou přesahující tři miliony korun.