Atoll PH100

Kvalitní gramofonový předzesilovač Atoll PH 100 podporuje MM/MC phono přenosky s pohodlným nastavením impedance na zadním panelu přístroje.

Na objednávku - termín upřesníme
11 790 Kč
Kategorie: Gramofony
Záruka: 24 měsíců
Podporované přenosky: MM/MC
MC Gain:: High 47 dB / Low 60 dB
MM Gain :: 40 dB
Rozměry předzesilovače:: 320 / 220 / 65mm
Hmotnost předzesilovače:: 2,5Kg

Gramofonový předzesilovač Atoll PH 100 je postaven na základě poctivé konstrukce v kovovém šasi s robustním 4mm hliníkovým předním panelem pro maximální zamezení okolního nežádoucího šumu. Napájení se skládá ze dvou špičkových transformátorů (jeden pro každý kanál) s velmi nízkou hlučností. Uživatelsky jednoduché nastavení skrze zadní panel.

Francouzská značka Atoll nabízí audio elektroniku v cenovém rozpětí od 10 do 150 tisíc korun. Kromě osobitého designu mají všechny její přístroje společné především poctivé provedení, inspirované touhou po dosažení maximálně věrné reprodukce za rozumnou cenu.  

Oficiální stránky výrobce: Atoll PH100

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Značku Atoll založili v roce 1997 v severofrancouzské Normandii bratři Stéphane a Emmanuel Dubreuilové s cílem nabídnout elektroniku high-endových parametrů i těm, kteří nemají neomezený rozpočet. Pro Atoll je typická nejen originální estetika, ale především důraz kladený na kvalitu výroby.

Zpět do obchodu