Audioquest Dragon eARC prioity HDMI - kabel HDMI-HDMI

HDMI kabel DRAGON eARC s prioritou zpětného zvukového kanálu a propustností 48 Gb/s s šířkou pásma pro video s rozlišením až 10K.

Varianta
Možnosti doručení
Na objednávku - termín upřesníme Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Zvolte variantu
Značka: AudioQuest
27 490 Kč 29 990 Kč 34 990 Kč 39 990 Kč 49 990 Kč od 27 490 Kč
Kategorie: HDMI kabely
Záruka: 24 měsíců
Typ HDMI kabelu: HDMI 2.1
Přenosová rychlost: 48 Gb/s
Délka kabelu: 0,6 m, 1,0 m, 1,5 m, 2,0 m a 3,0 m
Maximální rozlišení: 10K

HDMI kabel Dragon eARC propojuje televizor se soudbarem, AV receiverem nebo zesilovačem vybaveným HDMI konektorem s podporou eARC a je kompatibilní s přenosem 4K, 8K a 10K rozlišením. Šířka pásma je 48 Gb/s pro video 8K / 60 snímků za sekundu a 4K / 120 snímků za sekundu, HDR (vysoký dynamický rozsah), HDR10+, Dolby VISION. odiče jsou z postříbřené mědi (0,5% stříbra), která obsahuje dlouhá zrna LGC (Long Grain Cooper).odiče jsou z postříbřené mědi (0,5% stříbra), která obsahuje dlouhá zrna LGC (Long Grain Cooper). Vodiče pro zpětný zvukový kanál a zemnící vodiče jsou vyrobeny ze 100% vysoce čistého stříbra s dokonale hladkým povrchem (PSS) - Pecfect-Surface Silver). eARC, zpětný zvukový kanál, podporuje Dolby TrueHD, Dolby Atmos, DTS-HD Master Audio a DTS: X. Nachází se zde účinný systém pro rozptýlení šumu a vysokofrekvenčního rušení - ÚROVEŇ 6 - Nachází se zde dvě kovové vrstvy s mezivrstvami z uhlíku a grafenu kolem 4 párů FRL + eARC vodičů. Navíc bylo přidáno celoobvodové opláštění z uhlíku a patentovaný systém polarizace dielektrika DBS pro maximalizaci účinnosti rozptylu šumu.

audioquest-dragon-earc-prioity-hdmi-kabel-hdmi-hdmi

 

Oficiální stránky výrobce: AudioQuest eARC Dragon

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Zakladatel a hlavní konstruktér AudioQuestu William E. Low, považuje AudioQuest za společnost, která vyvíjí produkty pro zlepšení domácího zážitku z audia a video zábavy. Ať už jde o kabel k reproduktorům, k audio - video komponentům, HDMI nebo k přenosným digitálním audio zařízením. Tato pestrá nabídka AudioQuest poskytuje již dlouhá léta hodnotu a výkon nadšeném spotřebitelům.

Zpět do obchodu