Audioquest Thunderbird 48 HDMI

HDMI kabel THUNDERBIRD 48 pro video s rozlišením až 10K s postříbřenými vodiči (10 %) a se stíněním z grafenu.

Varianta
Možnosti doručení
Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Zvolte variantu
Značka: AudioQuest
18 990 Kč 22 490 Kč 26 190 Kč 29 990 Kč 37 490 Kč od 18 990 Kč
Kategorie: HDMI kabely
Záruka: 24 měsíců
Typ HDMI kabelu: HDMI 2.1
Přenosová rychlost: 48 Gb/s
Možná délka kabelu: 0,6 m, 1,0 m, 1,5 m, 2,0 m a 3,0 m
Maximální rozlišení: 10K

HDMI kabel Thunderbird 48 je kompatibilní s přenosem 4K, 8K a 10K rozlišením. Šířka pásma je 48 Gb/s pro video 8K / 60 snímků za sekundu a 4K / 120 snímků za sekundu, HDR (vysoký dynamický rozsah), HDR10+, Dolby VISION. Vodiče jsou z postříbřené mědi s dlouhými zrny LGC (Long Grain Cooper). Na povrchu datových vodičů a vodičů pro zpětný zvukový kanál eARC je 10 % vrstva z čistého stříbra. Thunderbird 48 obsahuje eARC zpětný zvukový kanál s podporou Dolby TrueHD, Dolby Atmos, DTS-HD Master Audio a DTS: X. Nachází se zde účinný systém pro rozptýlení šumu a vysokofrekvenčního rušení - ÚROVEŇ 5 - Dvě kovové vrstvy s mezivrstvami z uhlíku a grafenu kolem 4 párů FRL + eARC vodičů. Navíc je přidáno opláštění z uhlíku pro maximalizaci účinnosti rozptylu šumu. Povrch zemních vodičů je potažen 10 % vrstvou čistého stříbra. 

audioquest-thunderbird-48-hdmi-kabel-hdmi-hdmi

 

 

Oficiální stránky výrobce: AudioQuest HDMI Thunderbird

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Zakladatel a hlavní konstruktér AudioQuestu William E. Low, považuje AudioQuest za společnost, která vyvíjí produkty pro zlepšení domácího zážitku z audia a video zábavy. Ať už jde o kabel k reproduktorům, k audio - video komponentům, HDMI nebo k přenosným digitálním audio zařízením. Tato pestrá nabídka AudioQuest poskytuje již dlouhá léta hodnotu a výkon nadšeném spotřebitelům.

Zpět do obchodu