Bassocontinuo Lyra 2.0

Hifi stolek Lyra z řady Classic Line byl vytvořen tak, aby byl nákladově efektivní, ale stylový. Vyrobený z eloxovaného hliníku plného mramorových štěpin a materiálů odolných proti poškrábání, přijatý minimalistický styl vede k vysoce praktickému, ale funkčnímu produktu bez ztráty estetiky. K dispozici ve dvou provedeních se třemi různými barvami nohou. Stojany jsou zavěšeny na kotouči Technogel, který je jedním z nejlepších tlumicích materiálů na světě.

Skladem
Značka: Bassocontinuo
34 070 Kč
Kategorie: Hifi nábytek
Záruka: 24 měsíců

Struktura: Eloxované nohy z hliníku naplněné mramorovými štěpky. Nezávislé police a nastavitelné hroty., Tloušťka polic: 20 mm, Výška mezi regály: od 100 do 280 mm, Celkový rozměr: 600 x 550 mm (Š x D) max, Užitečné rozměry: 515 x 515 mm (š x h) v každé polici, Nejvyšší užitečná velikost police: 600 x 550 mm (Š x V), Nosnost: 30 kg v každé polici, Odpojení: Pod každou policí a podložkou TAD (Technogel Aluminu Disk) pod podstavcem je elastomerová podložka., Snadná instalace. Vždy rozšiřitelné a aktualizovatelné., Různá provedení viz web výrobce:, http://bassocontinuo.biz/portfolio_page/lyra/

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Italská značka Bassocontinuo je známá výrobou kvalitního hifi nábytku. Působí na trhu již od roku 2009 a úspěšně se jí podařilo proniknout mezi highendové značky ve více než 30 zemích po celém světě. Výrobky se skládají z jednotlivých různě nastavitelných modulů, což zaručuje maximální flexibilitu. Design kombinuje funkčnost se vzhledem, zaměřeným zejména na ergonomii, praktičnost a estetiku. Výrobky se vyznačují čistými liniemi a extrémní jednoduchostí. Design je klíčovým prvkem, přesto jsou výrobky spolehlivé, funkční a extrémně odolné. 

42316751841_58978f3e8a_m