Kharma Enigma Veyron Audio Rack

Modelová řada Enigma Veyron je výsledkem hledání absolutní zvukové dokonalosti, kterému zakladatel, šéfkonstruktér a majitel firmy Kharma International Charles van Oosterum zasvětil 30 let svého života. Enigma Veyron Collection představuje snoubení state-of-the-art technologií se špičkovým designem a vášnivou touhou po co nejvěrnější reprodukci hudby.

Skladem na showroomu
Značka: Kharma
625 000 Kč
Kategorie: Hifi nábytek

Stolek pro highendové komponenty značky Kharma z modelové řady Enigma Veyron je sestaven z hliníku a tropického dřeva. Pro oddělení stolku od podlahy a vzájemné oddělení jeho vlastních pater je použit patentovaný systém uložení používající umělé diamanty a karborundum, tvrdou sloučeninu křemíku a uhlíku.

Rozměry: spodní díl 388 x 610 x 600 mm, prostřední/vrchní díl 376 x 610 x 600 mm. Standardní provedení černě eloxovaný hliník, makassarský eben, zlaté lemovaní. Možnosti další individualizace prakticky neomezené.

Cena za jedno patro.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Kharma vyrábí exkluzivní high-end audio výrobky do luxusních interiérů. Nabízí širokou škálu výrobků od reproduktorů, přes elektroniku a kabely až po vlastní designový audio nábytek. Všechny systémy jsou vyvíjeny, sestavovány a testovány v Bredě s maximální péčí vysoce specializovaných specialistů.

Zpět do obchodu