Denon CEOL RCD-N12 DAB

Designový all-in-one systém s přehrávačem CD, rádiem DAB/FM, HDMI ARC a vestavěným streamováním HEOS®.

Na objednávku - termín upřesníme
Značka: Denon
15 990 Kč
Kategorie: Integrované zesilovače
Záruka: 2 roky
Frekvenční rozsah: 10 Hz – 40 kHz
Hmotnost: 3.4 kg
Rozměry: Š: 28 cm, V: 10.8 cm, H: 30.5 cm
Streaming:: AirPlay 2, Tidal, Deezer, TuneIn, Spotify
Vstupy: Optika, Bluetooth, Aux, MM Phono
Výstupní výkon: 2x 65 W / 4 ohm
Výstupy: Bluetooth, Sluchátka, Pre Out Stereo, HDMI ARC
Funkce: Bluetooth
THD: 0,1% (1 kHz / 5 W / 4 ohm)
Tónové korekce: Basy, Středy, Výšky
Zdroje: CD, FM+DAB, HEOS

Denon CEOL RCD-N12 DAB

Vynikající zvuk v elegantním, kompaktním balení. Systém all-in-one s přehrávačem CD, rádiem DAB/FM, HDMI ARC a vestavěným streamováním HEOS®.

  • Kompaktní, elegantní design
  • Výkon pro malé prostory
  • HDMI ARC
  • Streamování hudby
  • Prvotřídní hi-fi zážitek
  • Phono předzesilovač
  • Přenos do Bluetooth sluchátek

Otevřete svůj menší prostor

Tento mini systém nabízí fantastický zvuk v elegantním a kompaktním balení. Je to dokonalý zvukový společník do skromných místností.

Propracovaný design

Kompaktní, elegantní design, který krásně zapadne do vašeho prostoru.

Perfektní pro malé prostory

Díky vestavěnému tuneru a přehrávači CD a rozhraní HDMI ARC pro připojení k televizoru je to vše, co potřebujete. 

Zlepšete zvuk svého televizoru pouhým připojením jediného kabelu HDMI Arc k zařízení CEOL.

Dva kanály s výkonem až 65 W (při 6 ohmech), které naplní malou místnost vysoce věrným zvukem.

Prémiový zážitek z poslechu

Denon® RCD-N12DAB poskytuje vysoce věrný zvuk díky špičkovému převodníku a podporuje nejnovější formáty zvuku s vysokým rozlišením.

Nechte RCD-N12DAB zaplnit ještě větší prostory připojením externího zesilovače nebo subwooferu pro extra basy.

Bezdrátové streamování

Streamování hudby z téměř neomezeného počtu zdrojů přes vestavěný systém HEOS, Airplay nebo Bluetooth.

Tlačítka Quick Select

Díky třem tlačítkům Quick Select přístupným přímo z horní části výrobku nebo z dálkového ovladače můžete snadno uložit své oblíbené internetové rozhlasové stanice nebo nastavit například úroveň hlasitosti a vstupní zdroj stisknutím jediného tlačítka, aniž byste museli složitě hledat nebo stisknout několik tlačítek.

Vestavěné streamování HEOS

Vestavěná technologie HEOS® umožňuje přehrávat hudbu ze služeb Spotify, Amazon Music HD, Tidal a dalších nebo přehrávat místní hudební soubory uložené na NAS. Chytrá zařízení lze snadno připojit přes Bluetooth nebo Airplay. S dalšími komponenty s vestavěným systémem HEOS, jako jsou reproduktory Denon Home, můžete přehrávat veškerou hudbu v jedné místnosti nebo v mnoha místnostech v dokonalé synchronizaci. Dostupné hudební služby se liší podle země. Snadné ovládání zaručuje aplikace HEOS.

Ovládání hlasem s AirPlay 2 a Apple Siri

Streamuj zvuk z oblíbených hudebních služeb, jako je Apple Music a Spotify, nebo sleduj videa ze služeb, jako je YouTube a Netflix, z libovolného iPhonu, iPadu, Macu nebo Apple TV. Poslouchejte zvuk dokonale synchronizovaný s reproduktory ze zdrojů AirPlay 2. AirPlay 2 také podporuje multiroom audio - bezdrátově streamujte obsah do více zařízení kompatibilních s AirPlay 2 současně s vylepšenou vyrovnávací pamětí pro zajištění plynulého přehrávání zvuku. AirPlay 2 umožňuje ovládání a seskupování kompatibilních zvukových zařízení v aplikaci Apple Music nebo Home. AirPlay 2 můžete používat v aplikaci nebo hlasem prostřednictvím Siri.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Pro každého člena společnosti Denon jsou vášeň, umění, a technologie více než módní slova - jsou součástí klíčové filozofie všeho, co děláme. Tyto tři prvky a desetiletí inovací spojených s vynikající prací našich inženýrů, utvářely celou naši firemní kulturu. Každý detail produktu Denon je vyroben s filozofií těchto prvků s jediným cílem: maximalizovat zážitek ze zábavy.

Inovátoři, inženýři a technologie jsou jádrem toho, co dělá produkty Denon tak kultovním.

Prostřednictvím disciplinovaného přístupu k návrhům a výrobě, naši technici zjistili, že dokonalé řemeslné zpracování, přesné strojírenství a bezchybný výkon se odrazí v každém díle, který vyrobíme. Naše řešení často vznikají jako vášnivé studie příkladů z nejširší škály oblastí - včetně fyziky, elektroniky, strojírenství, umění a přírody. Naše neustálé hledání vytvořit perfektní komponentu zábavy nám dává neocenitelnou inspiraci nejen pro nejvýkonnější technická řešení, ale také navíc praktické funkce, které uspokojí různorodé potřeby zábavy. A to je důvod, proč se snažíme neúnavně transformovat kreativní nápady do vedoucích inovací v našem oboru.

Jednoduše řečeno, nic, co nemůže poskytnout více nadšení, zlepšit výkon nebo zlepšit zážitek nepatří do Denon. Víme to, protože nejen stavíme tyto produkty, ale také je používáme. Denon to jsou vyšší standardy, který povýšil smysly a zvýší váš zážitek ze zábavy. To je ten rozdíl, při Denon.

 

Vášeň, umění, technologie

Pro společnost Denon, není audio-video reprodukce jen obchod. Vytváření produktů, které přinášejí nejvyšší kvalitu a radost druhým jsou nejdůležitějším hnacím motorem a důvodem, proč existují. A co víc, naše stálá snaha vytvořit pro vás dokonalou zábavu je klíčem k transformaci kreativních myšlenek do inovací. Snažíme se předvídat potřeby spotřebitelů. To v minulosti zahrnovalo zejména rozvoj mobilních technologií, aby se zákazníci mohli těšit na nejlepší možnou kvalitu reprodukce v jakékoli formě. Přinášíme čistotu zvuku a radost do života našich zákazníků.

Víc než slova

Pro každého člena společnosti Denon jsou vášeň, umění, a technologie více než módní slova - jsou součástí klíčové filozofie všeho, co děláme. Tyto tři prvky a desetiletí inovací spojených s vynikající prací našich inženýrů, utvářely celou naši firemní kulturu. Každý detail produktu Denon je vyroben s filozofií těchto prvků s jediným cílem: maximalizovat zážitek ze zábavy.

Budoucnost

Náš závazek vůči pozůstalosti naší 100 leté historii v oblasti vysoce kvalitního přehrávání zvuku a vizuálních zážitků udává Denon-u cestu do budoucnosti. Poklady našeho dědictví se budeme inspirovat a nadále na nich stavět ve snaze o neustálou preciznost a dokonalost našich produktů. Společnost Denon bude iv budoucnu sledovat nové technologie a nápady, které nás povedou k jedinečným inovacím. Je úplně jedno, jaké inovace budeme muset provést, aby Denon zůstal věrný svým zásadám a povinnostem.

Zpět do obchodu