Devialet EXPERT 210 PRO DUAL

Ultimátní audiofilský all-in-one systém

Expert Pro je nejpokročilejší digitální audiofilní systém na světě. 2 x 210W určených pro milovníky hudby při hledání plnohodnotného zážitku z poslechu. Je navržen tak, aby nahradil tradiční Hi-Fi systémy. Expert Pro přináší všechny základní prvky přehrávání - předzesilovač, zesilovač, DAC, streamer, phono stage - v jediné a ultrakompaktní jednotce. Přehodnocením reprodukce zvuku ve všech možných směrech dnešní moderní doby se inženýrům Devialet podařilo dosáhnout nejlepšího výkonu, jaký byl kdy měřen, při všech úrovních výkonu.

Na objednávku - termín upřesníme
Značka: Devialet EXPERT
261 900 Kč
Kategorie: Integrované zesilovače
Záruka: 24 měsíců
Streamovací služby: UPnP, Airplay, Spotify Connect
Damping Factor: 8000
Phono Předzesilovač: Všechny typy MM/MC přenosek
Výkon: 2x 210W RMS pod 6 Ω
Zkreslení při plném výkonu: 0.0005% THD+N, 0,00025% (10W / 6Ω)
Barva: Chrome Black
Rozměry: šířka: 383mm | hloubka: 383mm | výška: 40mm
Váha: 2x 5.65 kg
Technologie: ADH®, SAM®, RAM®, AIR®, EVO®, DAC Magic Wire®
Předzesilovač: Patented Magic Wire Digital / Analogue Converter, D/A T.I. PCM1792 Unique high-precision MasterClock with very low jitter: 2ps RMS Conversion of all inputs into 24-bit/192 kHz Built-in DSD / PCM conversion
210 Pro Dual ISO white background
můžete vidět na showroomu

Integrovaný systém monobloků EXPERT 210 PRO DUAL

Expert 210 Pro kombinuje dvě jednotky Expert 140 Pro pro ještě větší výkon a lepší kontrolu v pravolevém rozlišení. Řešení amplifikace pro levý i pravý kanál zvlášť je považováno za jeden z pomyslných vrcholů v rámci zesílení reproduktorů.

 

Neomezené vylepšování

Vyberte si ze stereofonního, dual-mono nebo až 8 Expert Pro zesilovačů v multi-zesílení a přizpůsobte svůj systém podle svých individuálních potřeb. Díky neomezené konfigurovatelnosti a výkonu, který neustále posouvá úroveň výš. Deset let výzkumu a vývoje. Více než 160 patentů a 90 ocenění. Expert Pro zůstává nejkritičtěji uznávaným zvukovým systémem všech dob. Jedinečná fraktální architektura Expert Pro je navržena tak aby vyhověla požadavkům jakéhokoliv hudebního nadšence.

 

Nejmodernější patentované technologie

Hybridní zesílení ADH® přináší muzikálnost analogu a sílu digitálu. Aktivní přizpůsobení reproduktorů SAM® v reálném čase. Konfigurace phono předzesílení za chodu s RAM®. Magic Wire® DAC převodník k eliminaci tepelného zkreslení. Bezplatné a pravidelné aktualizace prostřednictvím platformy EVO®. Expert Pro je nabitý technologiemi vyvinutými výlučně inženýry Devialet.

 

Absolutní věrnost

Technologie SAM® umožňuje Expert Pro produkovat signál, který se ideálně hodí k vašemu přesnému modelu reproduktoru a to díky pokročilému matematickému modelování jejich akustické architektury určené SAM Lab. Díky dokonalému časovému vyrovnání a většímu rozšíření v nízkých frekvencích je zvuková scéna vynikající. Revoluční technologie SAM® zajišťuje, že z reproduktorů dostanete to nejlepší a zároveň poskytuje trvalou ochranu před přetížením. 800+ modelů reproduktorů je nyní připraveno na SAM a ty Vaše určitě patří mezi ně!

 

Procesor Core Infinity

Díky novému inteligentnímu Core Infinity jádru Expert Pro s operačním systémem Devialet OS si užijete bezztrátového poslechu hudby z jakéhokoliv chytrého zařízení.

 

Výborná konektivita

Zapomeňte na pojem, že neco nejde - díky Expert Pro se Vám otevírají brány k poslechu z různých zdrojů hudby.

 

 

Vyjímečné dálkové ovládání

Dálkový ovladač Expert Pro je kombinace perfektní technologie a řemeslného zpracování. Umožní Vám ovládat systém s extrémní přesností dlaní ruky. Komunikaci se zařízením Expert Pro pomocí všesměrového rádiového spojení s ultra nízkou latencí zajišťuje neprodlenou a reaktivní odezvu při ovládání.

 

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu