Devialet EXPERT 220 PRO

Ultimátní audiofilský all-in-one systém

Expert Pro je nejpokročilejší digitální audiofilní systém na světě. 2 x 220W určených pro milovníky hudby při hledání plnohodnotného zážitku z poslechu. Je navržen tak, aby nahradil tradiční Hi-Fi systémy. Expert Pro přináší všechny základní prvky přehrávání - předzesilovač, zesilovač, DAC, streamer, phono stage - v jediné a ultrakompaktní jednotce. Přehodnocením reprodukce zvuku ve všech možných směrech dnešní moderní doby se inženýrům Devialet podařilo dosáhnout nejlepšího výkonu, jaký byl kdy měřen, při všech úrovních výkonu.

Na objednávku - termín upřesníme
Značka: Devialet EXPERT
210 900 Kč
Kategorie: Integrované zesilovače
Záruka: 24 měsíců
Streamovací služby: UPnP, Airplay, Spotify Connect
Damping Factor: 8000
Phono Předzesilovač: Všechny typy MM/MC přenosek
Výkon: 2x 220W RMS pod 6 Ω
Zkreslení při plném výkonu: 0.0005% THD+N, 0,00025% (10W / 6Ω)
Barva: Chrome Black
Rozměry: šířka: 383mm | hloubka: 383mm | výška: 40mm
Váha: 5.9 kg
Technologie: ADH®, SAM®, RAM®, AIR®, EVO®, DAC Magic Wire®
220 Pro ISO white background
můžete vidět na showroomu Devialet Akce - Sleva až 20% na Váš Druhý Nákup

Stereo integrovaný zesilovač EXPERT 220 PRO

Plná konektivita i pro ty nejnáročnější. Výkonější model z řady. Celý set moderních technologií Devialet v jednom elegantním zařízení.

 

 

Neomezené vylepšování

Vyberte si ze stereofonního, dual-mono nebo až 8 Expert Pro zesilovačů v multi-zesílení a přizpůsobte svůj systém podle svých individuálních potřeb. Díky neomezené konfigurovatelnosti a výkonu, který neustále posouvá úroveň výš. Deset let výzkumu a vývoje. Více než 160 patentů a 90 ocenění. Expert Pro zůstává nejkritičtěji uznávaným zvukovým systémem všech dob. Jedinečná fraktální architektura Expert Pro je navržena tak aby vyhověla požadavkům jakéhokoliv hudebního nadšence.

 

Nejmodernější patentované technologie

Hybridní zesílení ADH® přináší muzikálnost analogu a sílu digitálu. Aktivní přizpůsobení reproduktorů SAM® v reálném čase. Konfigurace phono předzesílení za chodu s RAM®. Magic Wire® DAC převodník k eliminaci tepelného zkreslení. Bezplatné a pravidelné aktualizace prostřednictvím platformy EVO®. Expert Pro je nabitý technologiemi vyvinutými výlučně inženýry Devialet.

 

Absolutní věrnost

Technologie SAM® umožňuje Expert Pro produkovat signál, který se ideálně hodí k vašemu přesnému modelu reproduktoru a to díky pokročilému matematickému modelování jejich akustické architektury určené SAM Lab. Díky dokonalému časovému vyrovnání a většímu rozšíření v nízkých frekvencích je zvuková scéna vynikající. Revoluční technologie SAM® zajišťuje, že z reproduktorů dostanete to nejlepší a zároveň poskytuje trvalou ochranu před přetížením. 800+ modelů reproduktorů je nyní připraveno na SAM a ty Vaše určitě patří mezi ně!

 

Procesor Core Infinity

Díky novému inteligentnímu Core Infinity jádru Expert Pro s operačním systémem Devialet OS si užijete bezztrátového poslechu hudby z jakéhokoliv chytrého zařízení.

 

Výborná konektivita

Zapomeňte na pojem, že neco nejde - díky Expert Pro se Vám otevírají brány k poslechu z různých zdrojů hudby.

 

 

Vyjímečné dálkové ovládání

Dálkový ovladač Expert Pro je kombinace perfektní technologie a řemeslného zpracování. Umožní Vám ovládat systém s extrémní přesností dlaní ruky. Komunikaci se zařízením Expert Pro pomocí všesměrového rádiového spojení s ultra nízkou latencí zajišťuje neprodlenou a reaktivní odezvu při ovládání.

 

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu