Anthem MCA 525 GEN 2

Pětikanálový výkonový zesilovač; 225 wattů na kanál při trvalém výkonu do 8 ohmů.

Na objednávku - termín upřesníme
Značka: Anthem
114 690 Kč
Kategorie: Koncové zesilovače
Záruka: 2 roky
Snímek obrazovky 2024 04 09 v 17.46.46
Novinka

ANTHEM - ČISTÝ VÝKON, ČISTÁ HODNOTA

Jako doplněk k NOVÝM A/V procesorům AVM 90 a 70 představuje společnost Anthem nové výkonové zesilovače MCA 525, 325 a 225 GEN 2. Tyto nové zesilovače MCA, které jsou k dispozici v 5, 3 a 2kanálových konfiguracích, se vyznačují robustnějším a účinnějším výkonem a vysokou spolehlivostí. Nová řada MCA přináší nižší THD (celkové harmonické zkreslení) pro čistší, ryzí zvuk a nižší šum pro mimořádně tiché pozadí.


Zesilovače MCA 525 GEN 2, MCA 325 GEN 2 a MCA 225 GEN 2, které byly navrženy a vyrobeny v Kanadě, se nepodobají žádným jiným zesilovačům na světě: vlastní toroidní transformátory s nízkým šumem a vysokým výkonem; vysokoproudé bipolární výstupní tranzistory; vysoce kvalitní filtrační kondenzátory; pokročilé napájecí regulátory; naddimenzované hliníkové chladiče; na zakázku navržené dvojité vazební sloupky; a patentované obvody automatického zapnutí/vypnutí. Špičkové řemeslné zpracování, které se odráží v čistém, jasném zvuku audiofilské kvality od horní až po spodní část frekvenčního spektra.

Design

Ve společnosti Anthem máme jednoduchý cíl - navrhovat, konstruovat a vyrábět audio/video produkty, které poskytují špičkový výkon a pohodlí za rozumnou cenu. Toho dosahujeme tím, že trávíme tisíce hodin výběrem a testováním komponent, pečlivě navrhujeme vlastní topologie obvodů a podporujeme je robustními napájecími zdroji, které zajišťují maximální dlouhodobou kvalitu a spolehlivost. Toho dosahujeme díky našemu týmu ve výzkumném středisku Paradigm/Anthem a jejich desítkám let společných zkušeností.

Anthem MCA 525 GEN 2
Anthem MCA 525 GEN 2

Neomezené možnosti

Dnešní prémiová domácí kina potřebují podporu až 15 reproduktorů a 4 subwooferů, aby zvládla nejnovější objektově orientované zvukové kodeky Dolby Atmos a DTS:X. Spárujte A/V procesor AVM 70 nebo AVM 90 s řadou zesilovačů MCA a uslyšíte zvuk, který se vyrovná nejlepším komerčním kinům.


Škálovatelnost MCA znamená, že si můžete pořídit jen ty kanály, které potřebujete k naplnění své představy o domácí zábavě. Procesory AVM nyní zvládají konfigurace až s 15,4 kanály (oproti 11,2) s funkcí ARC Genesis Room Correction, která zajišťuje nejlepší možný zvuk na každém sedadle. A nebudete muset skrývat své zařízení před zraky.


Modernizovaný design společnosti Anthem se vztahuje na všechny komponenty řad MCA a AVM. Všechny výkonové zesilovače MCA jsou vyráběny v Kanadě.

Masivní toroidní výkon

Zesilovače MCA poskytují neuvěřitelnou dynamiku díky masivním napájecím zdrojům s "audiofilským" konzervativním hodnocením a vysokým napětím na liště.


Nízkoproudé toroidní napájecí transformátory zajišťují mimořádně tichý výkon díky minimalizaci vyzařování bludného magnetického pole. Díky tomu je zajištěn čistý a nízkošumový výkon, který je potřebný k reprodukci plné dynamiky domácího kina a nejsložitějších a nejdynamičtějších hudebních nahrávek.

Anthem MCA 525 GEN 2
Anthem MCA 525 GEN 2

Audiophile Binding Posts

Naše vlastní, na míru navržené robustní vazební sloupky nadměrných rozměrů zajišťují plný výkon za všech okolností.

Snadno se používají a usnadňují připojení velkých reproduktorových kabelů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Předzesilovače, zesilovače a audio/video receivery kanadské značky Anthem představují technologicky nejpokročilejší, ale cenově dostupné a snadno ovladatelné přístroje pro všechny systémy domácího, ale i poloprofesionálního audia a videa. Značka Anthem na trh přináší své výrobky s atraktivním a funkčním průmyslovým designem, logickými schématy zapojení a přehlednými a uživatelsky příjemnými menu už víc než 20 let. 

 

 

 

Zpět do obchodu