Kharma Exquisite Reference Mono Power Amplifier MP1000

Exquisite. Tak se jmenovala nejvyšší modelová řada nizozemské značky Kharma až do roku 2015, kdy ji o tento pomyslný titul připravila nová „flagship“ série Enigma Veyron. Trojice reproduktorových soustav Kharma Exquisite je však i nadále věrná svému jménu a je stále bezprecedentně exkluzivní, ale především neuvěřitelně muzikální.

Skladem na showroomu
Značka: Kharma
1 120 000 Kč

Nekompromisní lineární monofonní tranzistorové výkonové zesilovače pro modelovou řadu Exquisite. Vlastní A/AB zapojení, ultimativní zdroj, zdvojené transformátory, vnitřní kabeláž ze slitiny stříbra a zlata. Vnější hliníkové tělo, uvnitř měděné stínění, na čele kůže s typickým Kharma vzorem. Mikroprocesorem řízený start.

Výkon 400 wattů do 8 ohmů, 800 do 4 ohmů. Frekvenční rozsah 4 Hz - 200 kHz, špičkový výkon 2700 wattů. Rozměry 180 x 600 x 500 mm.

Cena za pár.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Kharma vyrábí exkluzivní high-end audio výrobky do luxusních interiérů. Nabízí širokou škálu výrobků od reproduktorů, přes elektroniku a kabely až po vlastní designový audio nábytek. Všechny systémy jsou vyvíjeny, sestavovány a testovány v Bredě s maximální péčí vysoce specializovaných specialistů.

Zpět do obchodu