Sonance Sonarray SR 2-125

Koncový DSP zesilovač Sonance SR 2-125 s výkonem 125 W RMS na kanál do 8 ohmů a 200 W RMS na kanál do 4 ohmů (oba kanály jsou připojeny). Je navržen tak, aby byl menší a zároveň výkonnější než předchozí modely Sonamp. Požadavky na montáž do racku jsou 1U s výškou zesilovače 44 mm a šířkou 219 mm, což je 1 šířky racku.

Základem každého zesilovače DSP je výkonný 24bitový/96K převodník, který dokáže zpracovat plných 4608 Kb/s zvukových dat. Většina zesilovačů má omezení zpracování, která omezují zvukový výstup a omezují maximální množství procházejících informací na 1411 Kb/s, což snižuje kvalitu poslechu. Zesilovače Sonance DSP umožňují posluchačům vychutnat si plnou čistotu a výstup jakéhokoli procházejícího zvuku, od MP3 až po zvuk v plném vysokém rozlišení.

Na objednávku - termín upřesníme
Značka: Sonance
36 990 Kč
Kategorie: Koncové zesilovače
Záruka: 0 měsíce

Úžasný zvuk v jakémkoli prostředí

Nová řada zesilovačů DSP je vybavena funkcí SonARC (Sonance Advanced Room Correction), která nabízí stovky předvoleb ekvalizéru navržených speciálně pro reproduktory Sonance a dostupných prostřednictvím jednoduchých rozbalovacích nabídek. Předvolby umožňují bezproblémové DSP bez potřeby dalšího hardwaru, softwaru a hlavně času. Pokud by navíc bylo potřeba dalšího přizpůsobení, SonARC poskytuje 10pásmový parametrický ekvalizér pro optimalizaci zvukového výkonu v jakémkoli prostoru.

Udělejte více s méně penězi

Nové zesilovače DSP jsou zkonstruovány tak, aby byly menší, ale výkonnější než předchozí modely Sonamp. Výsledná hustota výkonu umožňuje dosáhnout 130 W nebo 150 W v pouhém 1U racku při zachování špičkové 93% energetické účinnosti.

Připravenost na budoucnost zvuku s vysokým rozlišením

Jádrem každého zesilovače DSP je výkonný 24bitový/96K D/A převodník, který dokáže zpracovat plných 4608 Kb/s zvukových dat. Většina zesilovačů má omezení zpracování, která omezují zvukový výstup a omezují maximální množství procházejících informací na 1411 Kb/s, což zhoršuje kvalitu poslechu. Zesilovače Sonance DSP umožňují posluchačům vychutnat si plnou čistotu a výstup jakéhokoli procházejícího zvuku, od MP3 až po plný zvuk s vysokým rozlišením.
Oficiální stránky výrobce: Sonance

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu