Audioquest Diamond RJ/E - Ethernet

Nejvyšší model UTP kabelu v nabídce AudioQuestu. Vysokorychlostní High-End kabel CAT 7 se 100 % stříbrnými vodiči s dokonale hladkým povrchem (PSS) a precizními konektory

Varianta
Možnosti doručení
Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Zvolte variantu
Značka: AudioQuest
34 990 Kč 54 990 Kč 92 490 Kč 134 990 Kč od 34 990 Kč
Kategorie: LAN (RJ-45) kabely
Záruka: 24 měsíců

   Kabel Vodka obsahuje vodiče s tuhým jádrem s extrémně hladkým povrchem (PSS). Pevné vodiče eliminují interakce mezi vlákny a chvění, tedy eliminuje běžné zdroje rušení. Pevné stříbrné vodiče jsou perfektní při použití vysokofrekvenčních signálů. Tyto signály právě pro své vysoké frekvence cestují téměř výlučně na povrchu vodiče. Špičkové stříbrné vodiče PSS (nejvyšší v nabídce AudioQuestu) minimalizují zkreslení tím, že jsou na povrchu extrémně hladké a mají menší přechody mezi jednotlivými zrny. Čím hladší povrch, tím méně usazených nečistot (např. oxidů) a tím méně zkreslení. Pevná polyetylenová izolace (PE) pomáhá udržovat promyšlenou geometrii kabelu.

   Vodka má Dielectric-Bias System (DBS), což je aktivní systém na polarizaci dielektrika. Izolace zpomaluje signál uvnitř vodiče, systém DBS vytváří silné elektrostatické pole, které "sytí" a polarizuje (organizuje) molekuly izolace. Toto minimalizuje ukládání energie v izolaci a eliminuje četná nelineární zpoždění, která se zde vyskytují. Zvuk má poté překvapivě čisté pozadí, vyniknou detaily a také dynamický kontrast.

   Kabel, který disponuje vysokorychlostní datovou kapacitou, byl vyvinut tak, aby dovoloval ethernet až 10 Gigabit na vzdálenost až 100 m.

   Všechny data kabely jsou směrové. Správný směr záleží na vodičích v každém AudioQuest kabelu. Všechny signální vodiče jsou kontrolovány pro správný směr, který je šipkami na každém kabelu jasně vyznačen.

   Třívrstvý (karbonový) systém pro rozptýlení vnějších vlivů (NDS) dokonale odstíní rušení přenášené na uzemnění přístrojů a tak zabrání pozměnění zvuku.

 

Oficiální stránky výrobce: AudioQuest RJ/E Ethernet Diamond  

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Zakladatel a hlavní konstruktér AudioQuestu William E. Low, považuje AudioQuest za společnost, která vyvíjí produkty pro zlepšení domácího zážitku z audia a video zábavy. Ať už jde o kabel k reproduktorům, k audio - video komponentům, HDMI nebo k přenosným digitálním audio zařízením. Tato pestrá nabídka AudioQuest poskytuje již dlouhá léta hodnotu a výkon nadšeném spotřebitelům.

Zpět do obchodu